Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Titreşimli Elekler

Titreşimli Elek Sistemleri

Titreşimli elek, gelen ürünleri boyutlarına göre sınıflandırıp paketlemeye yarayan bir iş makinasıdır. İsteğe göre 2, 3 ve 4 katlı olarak üretilebilen bu iş makinaları, aynı anda birden fazla maddenin elenmesinde kullanılabilir. Farklı boyutlara sahip maddeleri birbirinden ayırıp kullanım alanlarının belirlenmesinde etkili olan titreşimli elekler, firmamız tarafından ihtiyaca uygun şekilde üretilir.

Kırma ve eleme tesislerinde yoğun olarak kullanılan titreşimli elek türlerimiz, elek tellerinde her hangi bir sorun olduğunda kolaylıkla müdahale edilebilecek kadar aralıklar ile konumlandırılmıştır. Tek bir şase üzerinde titreşim mekanizması, gövde, motor ve yaylı süspansiyondan oluşan bu iş makinaları, nakil gerektiğinde tek bir tır yardımı ile başka bir yere çekilebilir.

Mühendislerimiz tarafından Avrupa standartlarına uygun şekilde tasarlanan titreşimli elek türlerimiz, oynak masuralı rulman özelliği ile aniden ağır bir madde düştü mü gerçekleştiğinde kendini koruma özelliğine sahiptir. Müşteri isteğine göre yaylı ön oluk özelliği de eklenebilen ürünlerimiz, bu ek özelliği sayesinde tamir, bakım ya da temizlik durumunda daha kolay bir şekilde parçalarına ayrılabilir. İmalat aşamasında insan sağlığına zararlı hiç bir madde kullanım yapılmayan ürünlerimiz, kullanım aşamasında da çevre zarar vermeden hizmet vermeyi sağlar. Kırma ve eleme tesisleri için en gerekli iş makinaları arasında yer alan titreşimli elekler, firmamız tarafından tamamen müşteri memnuniyeti odaklı üretilmektedir.

Titreşimli Elek Fiyatları

Sektörün lider markaları arasında yer alan Fabo Makina, titreşimli elek konusunda da lider isimlerdendir. Satış sırasında verdiğimiz kaliteli hizmeti satış sonrası hizmetlerde de aynı şekilde yansıtarak çalışmış olduğumuz işletmelerin ürünlerimiz ile ilgili her türlü sorununa istedikleri an cevap vermekteyiz. Firmamızdan almak istediğiniz kaliteli ve dayanıklı titreşimli elek fiyatları ve ürün detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Titreşimli Elekler
5 (100%) 1 vote

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir