Titreşimli Besleyici Bunker

Titreşimli Besleyici Bunker

Firmamız çeşitli kapasitelerde, titreşimli besleyici imalatı yapmaktadır. Standart modellerimiz dışında, istekleriniz doğrultusunda, daha yüksek kapasiteli titreşimli besleyici yapabiliriz.
Titreşimli besleyici bunker birbirlerine zıt yönde dönen iki adet eksantirik ağırlığın yada iki adet vibro motorun oluşturduğu doğrusal hareket neticesinde malzemeyi ileri doğru ilerleterek istenilen miktarda tesise beslenmesini sağlarlar. Çıkış ağzında bulunan opsiyonel bir kapakla veya eksantirik ağırlıkların frekans ve genliğini ayarlanarak beslenen malzeme azaltılır veya çoğaltılır. Primer besleyiciler tesiste malzemenin ilk beslendiği bunkerlerin altında, tesis içerisinde kırıcıya düzenli besleme için yapılan bunkerlerin altında, ara stok tünel altlarında veya tesis sonunda stok bunkerlerinin altına konabilirler. Bulundukları yere göre boyutları ve kapasiteleri değişmektedir.

 Titreşimli besleyici bunker, taş kırma ve eleme tesisleri için son derece önemli bir iş makinasıdır. Yüksek performans ile verim alınmasını sağlayan bu makinaların her tesiste olması zorunlu değildir. Ancak çok yüksek kapasite ile hizmet vermek isteyen şirketlerin filosunda mutlaka yer vermesi gereken önemli elemanlardandır.
Titreşimli besleyici bunkerler, birbirinin tam tersi yönünde hareket eden iki adet vibro motor ya da eksantrik ağırlığın meydana getirdiği hareket ve yapmış olduğu titreşim ile malzemenin daha rahat ilerleyip kırıcıya ulaşmasını sağlar. Bu sayede daha kısa sürede kırıcıya ulaşan madde, daha verimli bir şekilde kırılarak en kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Pratiklik sağlayan bu iş makinaları sayesinde pek çok firma, beklenenden daha yüksek verim ile faaliyetlerine devam ederek zaman ve maliyetten tasarruf ederek daha fazla kar sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilen iş makinalarımız, müşteri firmaların isteğine uygun ürünleri ile tam hizmet vermektedir. Saatte 100 ton ila 600 ton taş besleme kapasitesine sahip 4 farklı çeşidi bulunan titreşimli besleyici bunkerlerimizden firmanıza en uygun olanını seçip değişik avantajlar ile satın alabilirsiniz.
Alanının liderleri arasında yer alan Fabo Makina her türlü titreşimli besleyici bunker ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızda. Ürünlerimizin satış sonrası montaj, demontaj ve gerekli olduğunda tamiri konusunda da istediğiniz an yanınızda olarak, garantili hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hem kaliteli, hem uygun fiyatlı, hem de sizi başarıya taşıyacak iş makinaları için bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz her tür detayı öğrenebilirsiniz.

Titreşimli Besleyici Bunker
5 (100%) 1 vote