Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Taş Kırma Eleme Tesisleri

Taş Kırma Eleme Tesisleri

Taş kırma eleme tesisleri, ham madde olarak belirlenen her türlü taşın kullanıma hazır hale getirilmesinde etkili olan tesislerdir. Genel olarak taş ocaklarından elde edilen granit, bazalt, kalker taşı, dere taşı, kireç taşı gibi farklı özelliklere sahip olan maddelerin kullanım için dönüştürülmesini sağlayan bu tesisler, taş özellikleri ve kullanılmak istenilen alana göre değişik türlerde olabilir.

Taş kırma ve eleme tesisleri tek bir tesis içinde kırma, eleme, yıkama ve depolama işlemlerinin yapıldığı özel alanlardır. Bu özel alanların en basitlerinde bir adet kırma makinası, bir adet elek, gerekli ise bir adet yıkama makinası ve elde edilen maddenin saklanıp nakledilmesi için özel makinalara ihtiyaç vardır. Farklı işlevleri olan bu makinalar arasında kolay nakil için genelde tesis içinde konyevör bantlarına ihtiyaç duyulur. Firmaların ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerdeki iş makinaları ile oluşturulabilen bu tesisler, en büyük parçaları maddelerin en ufak parçalara ayrılması ve kullanıma hazır hale gelmesinde son derece etkilidir.

Kimi firma tesisinde hem kırma, hem eleme, hem temizleme yaparken, kimi firmalar ise sadece kırma işlemine ihtiyaç duyar. Bu durumda ihtiyaç fazlası olan eleme tesisi elemanları çıkartılarak sadece kırma elemanlarından oluşan tesisler kurulur. Taş kırma tesisi adı verilen bu tesislerde kırılmak istenen maddenin sertlik ve büyüklüğüne göre farklı kırma makinalarına yer verilir. Yüksek performans ile alanında liderleşmek isteyen firmalar, kendi ihtiyaçlarına en uygun tesisler ile bu amaçlarına ulaşabilirler.

Taş kırma ve eleme sektöründe liderler arasında olan firmamız, çalışmayı isteyen şirketlerin istekleri ve almak istedikleri performanslara göre en uygun makinalar ile tesisleri hazırlayarak, kurulumunu gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile oluşturulan makinalarımız Avrupa standartlarında olup her bütçeye uygun şekilde fiyatlandırmaları yapılmıştır. 1 yıl süre ile garanti kapsamında olan ürünlerimizin kurulum aşamasında, her hangi bir arıza durumunda tamirinde ve yer değişikliği söz konusu olduğunda montaj ve demontaj hizmetlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Siz de yeni bir iş makinasına ya da yeni bir iş tesisine ihtiyacınız olduğunda Fabo Makina‘ya güvenebilir, ürülerimiz ve tesislerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizi inceleyebilir, daha da detaylı bilgi için telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllar dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile firmanızın yanında olan tesis ve iş makinaları ile sektörünüzün liderleri arasına girebilir, üstelik bunu en avantajlı şekilde yerine getirebilirsiniz.

Taş Kırma Eleme Tesisleri kategorisindeki başlıca ürünlerimiz şunlardır:

 • Titreşimli Besleyiciler
 • Çeneli Kırıcılar
 • Hidrolik Ayarlı Darbeli Kırıcılar
 • DMK kırıcılar
 • Sekonder Darbeli Kırıcılar
 • Titreşimli Elekler
 • Konveyör Bantları
 • Primer Darbeli Kırıcılar
 • Tersiyer Kırıcılar
 • Dik Milli kırıcılar
 • Kovalı Yıkayıcılar
 • Helezon Yıkayıcılar
Taş Kırma Eleme Tesisleri
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir