Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Sabit Beton Santrali

Sabit Beton Santralleri

Sabit beton santrali çalışma alanı belli olan işletmeler için idealdir. Hazır beton ihtiyacı olan firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kullandıkları bu ürünler, uzun yıllar sürecek büyük projelerde sıklıkla kullanılır. İşletme ihtiyaçlarına göre farklı türleri bulunan sabit beton santralleri, saatte ortalama 30 ila 180 m3 beton üretimi yapma kapasitesine sahiptirler.

Firmamızın taş kırma ve eleme tesisleri için sağladığı üstün başarıyı, beton santrali hizmetlerinde de görmekteyiz. Fabo Makina bünyesinde elde edilen beton santralleri, normal beton santrallerine göre daha yüksek verim sağlamaktadır.

Ancak firma olarak daha da fazla performans elde edilmek istendiğinde, isteğe bağlı Twin-Shaft mikser eklemesi de yapılabilir. Firmamızın üretimini yaptığı sabit beton santrallerine farklı mikser çeşitleri eklenerek, daha farklı ve geniş kullanım alanına sahip hazır beton ürünleri elde edilebilir. Avrupa standartlarına uygun şekilde tasarlanan ürünlerimiz, çevreye ve insan sağlığına dost ham malzemelerden üretilmektedir. Sektörün lider isimleri arasında yer alan firmamız, satış sonrası montaj, demontaj, nakil, tamir, bakım, temizlik ve yedek parça hizmetlerinde de müşterilerinin yanında olarak kesintisiz hizmet vermektedir.

Mühendislerimiz tarafından özenle üretilen iş makinalarımızın her türlü yedek parça ihtiyacını en kısa sürede müşterilerimize ulaştırarak, en verimli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerin istekleri, kurulmak istenen arazinin koşulları, alınmak istenen verime göre şekillendirilen sabit beton santralleri, firmamız tarafından 1 yıl garantili şekilde satılmaktadır. Kısa süreli kurulum ve düşük maliyet özellikleri ile her bütçeden işletmenin tercihleri arasındadır.

Ülke genelinde hazır beton ihtiyacını karşılamak için kurulan pek çok firmayı geride bırakıp liderler arasında yer alan Fabo Makina, sabit beton santrali üretim ve satışında da zirvede yer almaktadır. Kaliteli iş makinalarını en avantajlı ve ekonomik şekilde satın alıp uzun süreli kullanımlarda sorun yaşamamak için firmamızdan destek alabilir, sabit beton santrali fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Sabit Beton Santrali Avantajları :

  • Kapasiteleri yüksek olduğundan daha fazla beton üretir.
  • Otomasyon sistemi (bilgisayarlı kontrol) ile en iyi kalitede beton elde etme imkânı.
  • Ekstra mikser seçeneği ile çeşitli tiplerde beton elde etme olanağı.
  • Düşük maliyet, kolay bakım ve stabilize çalışma imkanı.

Sabit beton santrallerimiz, CE standartlarına uygun bir şekilde tasarlanıp, üretilmektedir.

Sabit Beton Santrali
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir