Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Primer Darbeli Kırıcı

Primer Darbeli Kırıcı

Primer darbeli kırıcı çeşitleri yüksek kırma kapasitesine sahip olduğu için büyük taşların kırılmasında kullanılır. Alınmak istenen performansa göre saatte 200 ila 900 ton arasında kırma gerçekleştiren bu iş makinaları, mobil ve sabit olmak üzere kullanım şekline göre iki farklı türde üretilir.

Primer darbeli kırıcılar, en sert kayaları bile rahatlıkla kırıp orta boyuta getirebilme özelliğindedir. Hidrolik sisteme sahip olan bu iş makinalarının bakım, tamir ve yedek parça değişimi de kolaylıkla yapılabilir. Yüksek kırma kapasitesinden dolayı tercih sebebidir. Kırılmak istenen ham maddenin ve elde edilmek istenen malzemenin boyutuna göre özel ayarlama yapılabilen bu ürünlerimiz ile kaliteli ve memnuniyet veren işler çıkarabilirsiniz.

Paletlerin en kolay şekilde değiştirilmesi için 1000 tonluk ceraskala sahip olan ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Rotorlu olarak üretilen bu iş makinalarımızın kübiklik ve kırıcılık oranı son derece yüksektir. İhtiyaca göre farklı kapasitelere sahip olarak üretilen primer darbeli kırıcıların hepsi aynı çalışma prensibine dayalı olarak çalışmaktadır. Doğa dostu ham madde ile üretimi yapılan iş makinalarımız doğa kadar insan sağlığına da zarar vermeden çalışmakta, bu yönü ile de işçi sağlığına katkı sağlamaktadır.

Sektörün lider firmaları arasında olan Fabo Makina, primer darbeli kırıcı ihtiyacınızda da her zaman yanınızda. Kalite, dayanıklılık, avantajlı fiyatlar ve yılların vermiş olduğu tecrübemize ortak olmak için bizimle iletişime geçebilir, eşsiz ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Yeni iş makinası alımında bizi tercih ederek rakiplerinizden bir adım önde faaliyete başlayabilir, sektöründe lider olan firmamız ile siz de kendi sektörünüzün liderleri arasına girebilirsiniz.

Primer Darbeli Kırıcı ( PDK ) Avantajları:

  • Yüksek kapasite
  • Yüksek redüksiyon oranı
  • Yüksek oranda ince malzeme üretimi
  • Kübik ürün
  • Bakım kolaylığı
  • Anti sıçrama kontrol (Geri sıçramayı önler)
Primer Darbeli Kırıcı
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir