Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Mobil Tersiyer Kırıcı

Mobil Tersiyer Kırıcı

mobil-tersiyer-kirici-teknik-detaylar

Taş Kırma eleme tesislerinin en önemli parçalarıdır. İşletme ihtiyaçlarına göre kum makinası ya da sekonder kırıcı olarak da kullanılabilen bu iş makinaları, farklı kapasitelerde üretilerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Firmamız tarafından büyük bir titizlik ile üretimi yapılan mobil tersiyer kırıcı türlerimizin tamamı, Avrupa Birliği standartlarında ve özel olarak tasarlanmaktadır. Besleme sistemi, tersiyer kırıcısı, titreşimli eleği ve bant sistemlerini bir arada bulunduran tersiyer kırıcı sistemleri, tek bir sistem ile pek çok işlevi yerine getirmesi yönü ile firmaların yer, zaman ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlar. Üstün özelliklere sahip bu iş tesisleri, inşaat, madencilik sektörü ve taş ocağı işletmeleri için son derece idealdir. Kısa sürede kurulum, esnek çalışma sahalarına uyum, dar alanlarda yüksek performans ile çalışma gibi mobil iş makinalarının tüm özelliklerine sahiptir. En zorlu doğa koşullarında senelerce yıpranmadan hizmet veren ürünlerimizin tüm montaj, demontaj, nakil, bakım ve yedek parça hizmetlerinde müşterilerimizin yanındayız. En ufak bir arıza ya da aksamada firmalara zarar verebilen bu tür iş makinalarının en ufak bir arızasında 7/24 destek vererek işletmelerin kesintisiz hizmetlerine devam etmelerini sağlamaktayız.
Mobil tersiyer kırıcıları aynı zamanda kum makinaları ve toz makinaları diyede adlandırılır.
Sektörün liderleri arasında yer alan Fabo Makina, mobil tersiyer kırıcı türlerinde de müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Kum eleme tesislerinde de sıklıkla kullanılan bu ürünlerimiz, her tür arazide beklenilen en yüksek performansı sağlamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı mobil tersiyer kırıcı fiyatları için firmamızı arayabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Mobil Tersiyer Kırıcı
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir