Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Mobil Sert Taş Kırma Eleme Tesisi

Mobil Taş Kırma Eleme Tesisi

Mobil çeneli konkasör tesisi, aşındırıcı özelliği yüksek olan malzemelerin kırım işleminde kullanılmaktadır. Dere malzemesi, bazalt, granit, kalker maddelerinin kırımında kullanılan bu iş makinaları, sabit konkasör kurumunun mümkün olmadığı durumlarda tercih edilir. Sabit konkasörler ile aynı performansta çalışan bu ürünlerimiz, her arazi şartında ve dar alanlarda da verimli şekilde kullanılabilir.

Mobil Çeneli Kırıcı EkipmanlarıMobil Çeneli Kırıcı Ekipmanları

Birinci sınıf kaliteli malzemeler ile Avrupa Birliği standartlarına tamamen uyumlu şekilde üretilen mobil çeneli konkasör çeşitleri, akıllı yazılımları sayesinde tek bir personel ile kolaylıkla yönetilebilir ve firmaların iş gücünden tasarruf etmesini sağlayabilir. Merkezi hidrolik sisteme sahip olan bu iş makinaları, bakım ve tamir durumlarında en kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale getirilerek işletmelerin zamandan tasarrufunu da sağlamaktadır.

En kötü arazi koşullarında, en zorlu doğa şartlarında yıllarca sorunsuz şekilde çalışma imkanı sağlayan bu ürünlerimiz, müşteri ihtiyacına göre firmamız tarafından özel olarak da üretilmektedir. İmalat aşamasında mühendislerimizin büyük titizlik ile çalıştığı iş makinalarımız, hiç bir şekilde insan sağlığı ve çevreye zarar vermemektedir. Pratik ve kazançlı hizmet vermek isteyen firmaların yurt içi ve yurt dışında en fazla tercih ettiği iş makinaları arasında yer alan mobil çeneli konkasörler, kolaylıkla nakil edilmesi yönü ile işlenerek hazır hale gelen malzemelerin taşınma aşamasında ayrıca bir araç kullanılmasına ihtiyaç duyulmamasını sağlamaktadır.

İşlemenin yanında nakil için de kullanılabilen bu mobil sistemler, firmaların ayrıca nakil aracı ihtiyacını karşılayarak maddi açıdan büyük avantaj sağlamaktadır.
Farklı özellikler ve yapılarda üretilme imkanı olan mobil çeneli kırıcı türlerinin satış sonrası her türlü sorunu için arayabileceğiniz destek hattı sayesinde en ufak sorununuzu anında çözüp ara vermeden hizmetlerinize devam edebilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve yüksek performanslı mobil çeneli konkasör fiyatları için firmamızı arayabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Çeneli Konkasör Ünitesi
Yeni tasarım primer – sekonder işlevli mobil çeneli kırıcı
Mono-blok güç şasesi
Sekonder darbeli ve ya özel tasarım tersiyer sistemi
Katlanabilir bantlar ve titreşimli turbo elek sistemi
Merkezi hidrolik sistem (Kurulum – Bakım ve Turbo elek kapasite kontrolü )
Tek operatör ile yönetilebilen akıllı yazılım sistemi ve ham maden beslemede değişik iş makinaları ile sorunsuz aktarıma olanak sağlayan besleme haznesi.

Mobil Sert Taş Kırma Eleme Tesisi
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir