Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Mobil Kırma Eleme Yıkama

2

Mobil Kırma Eleme Yıkama Tesisi

Mobil eleme yıkama kırma tesisleri, taş kırma ve eleme tesislerinin tüm işlevlerini yerine getirebilen tesislerdir. Mobil olmanın avantajları ile birlikte yüksek performans elde edilmesinde etkili olan bu tesisler, taş kırma sektöründe etkili şekilde kullanılmaktadır.

Sabit bir çalışma alanı olmayan ya da çok engebeli arazi koşullarına sahip alanlarda kullanılan bu iş makinaları, sabit eleme yıkama kırma tesislerinin tüm işlevlerini yerine getirebilir. Sektörün lider isimleri arasında yer alan Fabo Makina, 3 farklı özellikte tesis çeşidi imal etmektedir. Taş kırma ve eleme tesislerinde farklı alanlarda kullanılan bu tesisler, fonksiyon özellikleri ve sayısına göre çeşitlendirilir.

Tek fonksiyon özelliğinde olan mobil eleme tesisi, sadece işletme içerisindeki yabancı maddeli malzemelerin ayrıştırılması için kullanılan bir iş makinasıdır. İki fonksiyona sahip olan MEY serisi tesislerinde eleme ve yıkama işlemleri tek bir tesis ile yapılmaktadır. İşletme içindeki malzemenin ilk olarak yabancı maddelerden arınmasını sağlayan bu tesisler, sonraki aşamada çamurlu, yosunlu olarak ayrılan malzemelerin yıkanıp temizlenmesini sağlar. Mobil eleme yıkama kırma tesislerinin en fazla fonksiyona sahip olan çeşidi MEYK serisi, tek bir sistem ile eleme, kırma ve yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Avrupa standartlarına uygun olarak üretimini yaptığı mobil tesislerimizin tamamı, kolay montaj, demontaj, nakil, bakım, tamir özelliklerine sahiptir. Satış sonrası kullanım sırasında her hangi bir şekilde arıza ya da sorun olduğunda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bizi arayabilir, sorun ile ilgili çözüm bulabilirsiniz.

Eleme kırma sektöründe liderler arasında yer alan firmamız, mobil tesislerde de aynı özeni göstermektedir. En zor doğa şartlarında bile uzun yıllar en yüksek verim ile hizmet veren iş makinalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, mobil  kırma eleme yıkama tesisi fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Eleme Yıkama Kırma tesislerimizi , MEYK (Eleme Yıkama Kırma), MEY (Eleme Yıkama) ve ME (Eleme) olmak üzere 3 farklı seneçenek ile imal ediyoruz.

MEYK Serisi (Kırma Eleme ve Yıkama)
Komple Kırma Eleme Yıkama tesislerimiz mobil olup, aynı anda 3 fonksiyona sahiptir. Hem kırma hem eleme hem de yıkama işlemini sorunsuz yapmaktadır. Ayrı ayrı tesisler kurup, işletmenize, yüksek maliyetler çıkarmayın; gelin 3’ü bir arada olan bu tek şase özel üretim tesisimizi deneyin!

MEY Serisi (Eleme ve Yıkama)
Eleme ve Yıkama tesislerimiz mobil olup, aynı anda 2 fonksiyona sahiptir. Hem eleme hem de yıkama işlemini sorunsuz yapmaktadır.

ME Serisi (Eleme)
Eleme tesislerimiz mobil olup, aynı anda 1 fonksiyona sahiptir. Bu tesisimiz eleme işlemini sorunsuz yapmaktadır.

Mobil Kırma Eleme Yıkama
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir