Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Mobil Beton Santrali

Mobil Beton Santrali

Mobil beton santralleri, sabit beton santrallerinin tüm işlevlerini yerine getirebilen iş makinalarıdır. Kısa süreli projeler için ideal olan bu hazır beton üreticileri, belli bir çalışma alanı olmayan seyyar hizmet sağlayan firmalar tarafından tercih edilir. İşletmelere zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan bu iş makinaları, yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerde çok sayıda firmanın tercihleri arasında olmuştur.

Hazır beton sektörünün lider isimleri arasında yer alan Fabo Makina, mobil beton santrali üretimi ve hizmetlerinde de aynı şekilde başarılı olmuştur. Üretmiş olduğu iş makinalarının tamamında Avrupa standartlarını kriter olarak benimseyen firmamız, imalat sırasında çevreye zarar veren hiç bir uygulamaya ve malzemeye yer vermemektedir. Çalışma alanı sürekli değişen, orta kapasite ile beton üretimine ihtiyaç duyan işletmeler için ideal olan mobil beton üreticilerimiz saatte ortalama 30 m3 ila 150 m3 beton üretimine sahiptir.

Firma ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilebilen bu iş makinalarımız her türlü zorlu şartta rahatlıkla kullanılabilir. Sabit beton santrallerinin tüm işlevlerini yerine getiren mobil ürünlerimiz daha kısa sürede kurulma, tek tır ile kolayca taşınma, arıza durumunda hemen tamir özellikleri ile firmaların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Sabit beton santrali kurulması zor olan arazilerde sorunsuz şekilde kurulup verimli iş çıkaran mobil beton santralleri, özellikle inşaat sektörü firmaları tarafından sıklıkla kullanılır. Firmamız tarafından satışı yapılan ürünlerimizin satış sonrası montaj, demontaj, bakım ve tamir hizmetlerinde her zaman yanında olarak müşterilerimizin aksamadan işlerini devam ettirmesini sağlamaktayız.

Beton santrali alanında adını zirveye yazdıran Fabo Makina mobil beton santrali türlerinde de ilk sıralarda yer almaktadır. Kaliteli, dayanıklı ve uygun maliyetli ürünlerimiz ile siz de ilk sıralarda yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilir, mobil beton santrali fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

Mobil beton santrali hangi işletmeler için idealdir?
Şantiye sahası sürekli değişen, çok fazla beton ürününe ihtiyacı olmayan, kısa süreli inşaat projeleri ve maliyetleri daha düşük tutmak isteyen işletmeler için idealdir.

Mobil Beton Santrali Avantajları :

  • Tek tırla çekildiği için nakliye maliyeti düşer.
  • Minimum kurulum alanı gereksinimi.
  • Hızlı kurulum ve hızlı üretime geçiş.
  • Otomasyon sistemi (bilgisayarlı kontrol) ile en iyi kalitede beton elde etme olanağı.
  • Düşük maliyet, kolay bakım ve hızlı servis avantajı sağlar.

Mobil Beton Santrali ürünümüz, CE standartlarına uygun bir şekilde tasarlanıp, üretilmektedir.

Mobil Beton Santrali
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir