MCK 115 Mobil Çeneli Kırıcı

Mobil çeneli konkasör MCK-115, aşındırıcı özelliği fazla olan sert ve aşındırıcı taşların kırılmasında kullanılan seyyar bir konkasör tesisidir. İhtiyaç halinde kısa sürede başka çalışma sahalarına taşınabilen bu ürünümüz, mühendislerimiz tarafından Avrupa Birliği CE İSO-9001 standartların uygun şekilde tasarlanmaktadır.

MCK SERİSİ Mobil Kırma Eleme Tesisimiz 2 Şasili oluğ 1. Şaside Kaya Besleme Bunkeri , 110’luk Çeneli Kırıcı , Konik Besleme Bandı bulunmaktadır.2. şaside Konik Kırıcı , Elek Besleme Bandı , Titreşimli Elek ve  Stok Bantları bulunmaktadır. Sistem en sert ve aşındırıcı taşları minimum aşınma maliyeti ile kırabilme özelliğine sahiptir. 2 Çekici ile taşınabilen mobil konkasör tesisimiz bazalt , dere taşı , Quartz gibi taşları kırabilmek için dizayn edilmiştir.

mck-115-mobil-ceneli-kiriciHidrolik özelliği sayesinde tamir ve bakımı kolayca yapılan ürünlerimiz, en engebeli arazilerde, en zorlu doğa koşullarında senelerce verimli şekilde hizmet alınmasında etkilidir. Kullanılan malzemenin iriliği ve yapısına göre performansı değişen ürünlerimizden daha yüksek performans almak isteyen müşterilerimize özel olarak üretim yapmaktayız. Satış sonrası gerekli her türlü hizmet için 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayıp destek alabilir, küçük problemlerinize anında çözüm bularak kesintisiz hizmet vermeye devam edebilirsiniz. Fabo Makina güvencesi ile rakiplerinizden bir adım önde ilerlemek için bizimle iletişime geçip avantajlı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.
MCK 115 Dünya ve Türkiye Pazarında en çok tercih edilen Makinalarımızdandır.

Sert ve kırılması zor taş (Bazalt , Granit ) ve madenler (Demir Cevheri , Krom Madeni, Kuvars ) gibi materyallerin kırılması için en uygun kırıcılardandır.
Aşındırıcı Malzemelerin kırılmasında en ideal kırıcı ünitesidir.MCK 115 Mobil Çeneli Kırıcı
Rate this post