Blog Details

Ucuz Tersiyer Kırıcı

Ucuz Tersiyer Kırıcı

Taş kırma sektörünün önemli kırıcıları arasında bulunan tersiyer kırıcıları, ülkemizde üreten firma sayısı çoktur. İmalatçı firmalar arasındaki rekabet fiyatlara da yansımakta ve uygun fiyatlara tersiyer kırıcı satın alınabilmektedir. Ucuz tersiyer kırıcı satın almadan önce, önemli olan kırıcının fiyatından ziyade kalitesidir. Hem uygun fiyatta hem de yüksek kalitede bir tersiyer kırıcı satın alabilen firmalar, hem uygun maliyette kırıcı satın almakta hem de çalışmalarında yüksek verim elde etmektedir. Piyasada çok ucuz fiyatlarda yeterli performans gücünden uzak sorunlu tersiyer kırıcıların da bulunduğunu bildiğimizden, satın alma işlemlerinde sektörde güven kazanmış ve kalitesi belli olan firmaları tercih etmek son derece önemlidir.

Tersiyer kırıcılar, kum ve mıcır gibi çok ufak boyutta malzeme elde edilmesinde kullanıldığından performans gücü önemlidir. Firmamız, sektörde kullanılmak üzere hem düşük hem de yüksek performansta çalışma gerçekleştiren birbirinden farklı tersiyer kırıcılar üretmektedir. Hem düşük hem de yüksek sermaye sahibi firmalar tarafından satın alınan tersiyer kırıcılarımız, müşterilerimiz tarafından oldukça memnun kalınmaktadır. Tersiyer kırıcılar, bilindiği gibi genellikle primer ve sekonder kırıcıların ardından malzemelerin son işlemlerinde kullanılmaktadır. Her firmanın üretim kapasitesi aynı olmadığından firmamız, 65lik, 100lük, 130luk ve 150lik tersiyer kırıcılar üretmektedir. Bu tersiyer kırıcılarımız ile saatte 70 tondan 350 tona kadar ufak malzeme kırımı gerçekleştirilmektedir. Firmamız aynı zamanda tersiyer kırıcıları mobil avantajlarla da üretmektedir. Mobil tersiyer kırıcılarımızda farklı kapasitelerde üretilip piyasaya sunulmaktadır. Mobil avantajlı tersiyer kırıcılar nakliye konusundaki avantajı ve kurulum kolaylığı ile fark yaratmaktadır. Hidrolik bir yapısı bulunan mobil avantajlı tersiyer kırıcılar, bakım ve temizlik işlemlerinin yapılması konusunda kolaylıklar sağlamaktadır.

Yeni Nesil Ucuz Tersiyer Kırıcılar

Firmamız, ucuz tersiyer kırıcı alımlarında akla gelen firmalar arasındadır. Firmamızın en önemli avantajı piyasaya sunduğu tersiyer kırıcıların fiyatlarının ucuz olması değil aynı zamanda oldukça kaliteli olmasıdır. İzmir’de faaliyet gösteren firmamız, tersiyer kırıcı imalatında Avrupa Birliği Standartları doğrultusunda sektörün en güçlü ve yüksek performanslı üretimlerini yapmakta ve tüm imalatlarını yurtdışına da ihraç etmektedir. Tersiyer kırıcılarımız en zorlu çalışma sahalarında bile yüksek performans ile çalışmaya devam etmektedir. Kırıcılarımız kalitesi gereği garanti güvencesi ile satışa sunulmakta ve satış sonrası da firmamız tarafından güvence altındadır. En ucuz tersiyer kırıcı satın almanın merkez firması olan Fabo Makina olarak, en cazip fiyatlarda ve ödeme koşulları altında tersiyer kırıcı satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için firmamızı telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Ucuz Tersiyer Kırıcı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir