Blog Details

Tersiyer Üreticileri

Tersiyer Üreticileri

Taş kırma sektöründe en ufak boyutlarda malzeme üretilmesinde kullanılan tersiyer kırıcılar, tesis içerisinde büyük bir öneme sahiptir. Taş ve kaya parçaları gibi malzemeler, ilk işlemlerde genellikle primer ve sekonder kırıcılar tarafından işleme tabii tutulurken, ufak parçalar elde edilmesinde tersiyer kırıcılar devreye girer. Tersiyer kırıcılar, ufak boyutlarda kum ve mıcır elde edilmesini sağlar. Kum makinesi olarak da bu özelliği ile isimlendirilmektedir. Tersiyer kırıcıları, ülkemizde üreten birçok üretici firma bulunmaktadır. Tersiyer üreticileri firmalardan tersiyer kırıcı alırken, çalışma alanına uygun ve üretim kapasitesi olarak hedefleri karşılayacak bir alım yapılması çok önemlidir.

Tersiyer kırıcılarda, mobil tesislerde üretimde kullanılmak üzere mobil olarak üretilmektedir. Mobil tersiyer kırıcılar da tesisler gibi kolaylıkla taşınabilme imkânına sahiptir. Tek bir nakliye aracı ile mobil sahalara transferi yapılan mobil tersiyerler, kısa bir kurulum işleminin ardından üretime hazır bir hale gelmektedir. Tersiyer üreticileri firmalar arasında bulunan firmamız, tersiyer kırıcıları hem standart özelliklerde, hem de mobil olarak üreterek piyasaya sunmaktadır. Üretilen tersiyerler, farklı kapasitelerde imal edilmektedir. Sektörde her firmanın işlem hacmi aynı değildir. Hem düşük hem de yüksek kapasitelerde işlem yapan firmalar için 65lik ve 150lik tersiyerler üretilmektedir. 65’lik tersiyerler, saatte 70 ile 150 ton arasında malzeme üretimi sağlarken, 150lik tersiyerler saatte 350 tona varan üretim yapabilmektedir. Orta hacimde üretim yapan firmalarda genellikle 100lük ve 130luk tersiyer kırıcıları tercih etmektedir. Firmamız, gelen özel taleplere uygun olarak özel olarak tersiyer kırıcı üretimi de yapmaktadır.

Tersiyer Üreticileri

Sektördeki bilgi ve tecrübesi ile senelerdir ülkemizde tersiyer üreticileri firmalar arasında bulunan Fabo Makine, piyasanın en kaliteli üretimlerini gerçekleştirmektedir. Tüm üretimlerimiz, en zorlu çalışma şartlarına ve mevsimsel koşullara rağmen ara verilmeksizin çalışmaktadır. Üretimlerinizi asla aksatmayan ve zaman kaybı yaşatmayan tersiyer kırıcılar, uzun kullanım ömrü ile senelerce çalışmalarınızda aktif rol almaktadır. Tersiyer kırıcı imalatımızda, doğaya ve insan sağlığına zarar vermesi muhtemel hiçbir madde ve malzemeye yer verilmemektedir. Firmamız, tersiyer üreticileri firmalar arasında yurtdışına yaptığı ihracat rakamları ile de fark yaratmaktadır. Dünyanın birçok ülkesine tüm tesis ve iş makinelerini ihraç eden firmamız ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Tüm satışlarını garanti kapsamında gerçekleştiren firmamız satış sonrasında da ilgisini devam ettirmektedir. Firmamızdan, tersiyer kırıcılarımız hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ya da firmamıza ziyarette bulunabilirsiniz.

Tersiyer Üreticileri
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir