Blog Details

Tersiyer Kırıcı İmalatçıları

Tersiyer Kırıcı İmalatçıları

Ülkemizde taş kırma sektörünün önemli bir konumda bulunması ve sektöre yeni firmaların sürekli girmesi ile birlikte tersiyer kırıcı imalatçıları arasındaki rekabette hız kazanıyor. Bu rekabet elbette üretime de yansımakta ve günümüzde çok kaliteli tesis ve iş makineleri üretilmektedir. Taş kırma tesislerinden kırıcılara kadar önemli üretim süreçleri ile imal edilen tesis ve iş makineleri çalışmalarda etkin bir rol oynamaktadır. Taş kırma sektörünün en önemli iş makinelerinden olan tersiyer kırıcılar, özellikle kum ve mıcır elde edilmesinde etkili olduğu için sektörde önemli bir paya sahiptir. Kum makinesi olarak da adlandırılan tersiyer kırıcılar, üçüncül bir kırıcıdır. Primer ve sekonder kırıcıların ardından çalışmalarda kullanılan tersiyerler, imalatçı firmalar tarafından üretilerek piyasaya sunulmaktadır.

Tersiyer kırıcıların en önemli özelliklerinden birisi mobil olarak da üretilmesidir. Tersiyer kırıcı imalatçıları mobil avantajlarla ürettiği tersiyer kırıcılarda, taşınma ve kurulumunun kolay olmasına büyük özen göstermektedir. Kısa süreli çalışmalarda başarıyla çalışan ve yeni sahalara transfer edilen mobil tersiyerler gelişen ileri teknoloji ile üretilmektedir. Sökme işlemi de kolayca yapılan tersiyerlerin, bakım ve temizlik imkânı da oldukça rahattır. Tersiyer kırıcı imalatçıları tersiyerleri farklı kapasitelerde üretmektedir. Sebebi her firmanın üretim kapasitesinin aynı olmamasıdır. Firmalar, çalışma şartlarına en uygun olan kırıcıyı satın alarak kullanmaktadır. 65lik, 100lük, 130luk ve 150lik olarak üretilen tersiyer kırıcılar saatte 70 tondan 350 tona kadar yüksek miktarda üretim gerçekleştirmektedir. Gelen isteklere ve özelliklere bağlı olarak firmamızca özel tersiyer kırıcı imalatı da yapılmaktadır.

Tersiyer Kırıcı İmalatçıları

Tersiyer kırıcı satın alırken en dikkat edilmesi gerekenler, kırıcının yüksek kalitede olması ve iyi bir performans göstermesidir. Tesis satın alınan firma ile de ilişkilerin devam etmesi çok önemlidir. Tesislerde yaşanabilecek olası problemler karşısında muhatap bulabilmek sorunların çözümünü kolaylaştırır. Firmamız, tersiyer kırıcı imalatçıları firmalar arasında satış sonrası gösterdiği ilgi ile de farkını ortaya koymaktadır. Satış sonrası oluşacak her türlü montaj, bakım, yedek parça değişimi ve tamir gibi ihtiyaçlarda firmamız teknik ekibi ile hizmet vermektedir. Firmamızın tüm üretimleri CE Standartlarına göre yapıldığından kalite olarak üst seviyededir. Bu özelliği ile yurt dışından da tersiyer kırıcı imalatlarımıza büyük bir ilgi bulunmakta ve firmamızca ihracat yapılmaktadır. Garanti kapsamında satışa sunulan yüksek performanslı ve kullanım ömrü uzun olan tersiyer kırıcılarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

Tersiyer Kırıcı İmalatçıları
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir