Blog Details

Tersiyer Kırıcı

Tersiyer Kırıcı

Kırma ve eleme tesislerinde kırıcıların önemi büyüktür. Her kırım işleminde tek tip kırıcı kullanılmadığından en uygun kırıcılar seçilerek işlemlerde kullanılmalıdır. Primer, sekonder ve tersiyer kırıcı olarak bilinen kırıcılar, piyasada en çok tercih edilen kırıcı çeşitleridir. Taş ve eleme tesislerinde, farklı büyüklükteki taş ve madenler belirli boyutlara kadar küçültülerek kırıcıların işlemlerinden geçirilir. Tersiyer kırıcılar, kırma ve eleme tesislerinde bazen kum makinesi olarak ad kullanılan özel iş makineleridir. Elde edilen taşların ve malzemelerin son kırma işlemlerinde etkili olan kırıcılardır. Tersiyer kırıcının en belirgin ve farklı özelliği, tek bir makine ile kırma faaliyetlerini, eleme ve yıkama işlemlerini gerçekleştirme olanağıdır. Bu özelliğiyle firmalara maddi anlamda bir katkı da sağlamaktadır.
Küçük ve orta çaplı firmalar tarafından yoğun olarak ilgi gören tersiyer kırıcılar, hem uygun fiyatı hem de yüksek performansıyla tercih sebebi olmaktadır. Tersiyer kırıcılar, farklı çeşit ve modellere sahiptir. Firmalar ihtiyaçları doğrultusunda işlerinde kullanmak üzere gerekli modelleri satın alarak faaliyetlerinde kullanmaktadır. Bu kırıcılar, kurulum ve taşıma açısından da kolaylık sağlamaktadır. İki tarafa dönebilen rotorlara sahiptir. Yapı olarak hidrolik bir sisteme sahip olduğundan bakım işlemleri ve yedek parça değişimi gibi durumlarda da işlemlerin rahatlıkla yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.  Tersiyer kırıcı modelleri 65’lik, 100’lük, 130’luk ve 150’lik olarak farklı kapasitelerde piyasada yer almaktadır. 100 tondan 350 tona kadar malzeme işleme performansı göstermektedir.
Firmamız sektörde yıllardır faaliyet gösteren firmalar için gerekli olan taş kırma ve eleme tesisleri, beton santralleri, primer, sekonder ve tersiyer kırıcı çeşitleri gibi gerekli iş makinelerini, yüksek kalite standartlarında üreterek, sektöre ciddi bir katkı sağlamaktadır. Firmamızın üretimlerini gerçekleştirdiği tüm ürünler, Avrupa Birliği standartlarıyla uyum içerisinde imal edilmektedir. Firmamız, sektör için gerekli tüm tesis elemanlarını ve iş makinelerini üretmektedir. Sektördeki bilgisi, deneyimi ve uzman kadrosuyla, firmaların ihtiyaç duyduğu iş makineleri için özel üretimlerde gerçekleştirmektedir. Diğer firmalardan farklı olarak yaptığı özel üretimler, sektörde çalıştığı firmaların bir adım öne çıkması ve işlerinde daha verimli bir üretim süreci geçirmesine imkan sağlamaktadır.

Yeni Nesil Tersiyer Kırıcılar

Firmamız gerçekleştirdiği tüm tesis, santral ve iş makinelerini garanti kapsamında müşterilerine sunmaktadır. Güvencesiz iş yapmayan ve daima yaptığı işin arkasında olan politikasıyla hizmetini hiçbir zaman eksik etmemektedir. Beraber çalıştığı firmalara satış odaklı değil müşteri odaklı yaklaşımıyla, sektörde en çok tercih edilen üretici firma olmayı başarmıştır. Firmamız yurt içinde gördüğü ilgiyi yurt dışından da görmekte ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Tesislerde ve santrallerde yaşanabilecek olası problemlerde teknik ekibini hazır tutan firmamız, onarım, bakım, montaj ve yedek parça gibi firma ihtiyaçlarında hizmet ve destek sağlamaktadır. Firmamızdan garantili ve yüksek performanslı tersiyer kırıcı almak için firmamızı ziyaret edebilir veya telefonla irtibat sağlayabilirsiniz.

Tersiyer Kırıcı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir