Blog Details

Tersiyer İmalatçıları

Tersiyer İmalatçıları

Taş kırma ve eleme tesislerinde kırımı yapılan taş ve kaya parçalarının en ufak boyutlara getirilmesinde kullanılan tersiyer kırıcılar kum makinesi olarak da bilinmektedir. Tersiyer kırıcılar, primer ve sekonder kırıcıların ardından malzemelerin son işlemlerinde kullanılır. Çok küçük malzeme üretimi yapan tersiyer kırıcılar, özellikle yapı sektörü için ihtiyaç duyulan malzemelerin elde edilmesine katkı sağlamaktadır. Tersiyer kırıcılar, standart sabit olarak üretilirken, mobil avantajlara sahip olacak şekilde de üretilmektedir. Farklı kapasitelerde üretimi yapılan tersiyer kırıcıları, firmalar yapacakları üretim miktarına ve çalışma sahasına göre tercih etmektedir.

Tersiyer kırıcıları üreten ülkemizde birçok firma bulunmaktadır. Tersiyer imalatçıları arasında üretim kalitesi ile fark yaratan Fabo Makine, sektörün en yüksek performanslı üretimlerini yapmaktadır. Firmamızda üretimi yapılan tersiyerler, saatte 350 tona kadar malzeme üretmektedir. Hem düşük hem de yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren çeşitlerimizi hem küçük ölçekli hem de büyük ölçekli firmalar tercih etmektedir. İki yana dönebilen rotorları ile kırma işlemi gerçekleştiren tersiyer kırıcıların mobilleri özellikle büyük ilgi görmektedir. Yeni nesil mobil tersiyer kırıcılar, taşınma ve kurulum kolaylığı ile fark yaratmaktadır. Hidrolik yapıda olan tersiyer kırıcıların bakımı ve temizliği de bu özelliği ile birlikte çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Kaliteli Tersiyer Kırıcı İmalatı

Tersiyer kırıcı alırken dikkat edilmesi gereken nokta, satın alım yapılan üretim kalitesi ve satış sonrası gösterdiği ilgidir. Yeterli performans gücünden yoksun olan tersiyer kırıcılar ile arzu edilen kalitede üretim gerçekleştirmek olanaksızdır. Bu sebeple sektörde söz sahibi olan ve kalitesi belli olan firmaları tercih etmek gerekmektedir. Yıllardır sektörde bulunan ve tersiyer imalatçıları firmalar arasında verdiği hizmet ile fark yaratan firmamız, sektörün en kaliteli tersiyer kırıcılarını üretmektedir. Tüm kırıcılarımız en zorlu şartlarda bile kesintisiz olarak çalışmaya devam etmektedir. Oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahip olan tersiyer kırıcıların, bakım, onarım ve parça değimi gibi işlemleri firmamızca yapılmaktadır. Satış sonrasında da hizmet vermeye devam eden firmamız, ihtiyaç duyulan tüm anlarda müşterilerine gerekli hizmeti sunmaktadır.
Firmamız, tüm tersiyer kırıcı imalatlarında doğaya zarar verici hiçbir madde kullanmamakta ve üretimlerini Avrupa Birliği Standartlarına göre gerçekleştirmektedir. Tersiyer imalatçıları arasında verdiği fiyat ve ödeme koşulları ile de önemli avantajlar sunan Fabo Makine, en cazip fiyatlarda satışlar yapmaktadır. Firmamızdan, sektörün en kaliteli ve yüksek performanslı tersiyer kırıcılarını satın alma ya da fiyatlarını öğrenmek için firmamızı ziyaret edebilir ya da telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.
Tersiyer İmalatçıları
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir