Sıfır Konkasör Tesisi 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Sıfır Konkasör Tesisi

Sıfır Konkasör Tesisi

Konkasör tesislerine genel olarak sıfır sahip olmak istenirken, ikinci el konkasör tesislerine de piyasada ilgi duyuluyor. Özellikle işletme sermayesinde problem yaşayan firmalar ikinci el tesisleri tercih ediyor. İkinci el konkasör alırken, çok dikkatli olmak gerekiyor. Tesisler, zorlu çalışma şartlarında faaliyet gösterdiğinden zamanla tesislerde problem baş göstermeye başlayabiliyor. Sorunlu konkasör alımlarında çalışmalar verimli olarak yürütülemediğinden firmalar maddi kayıplara uğruyor. Konkasör tesisi satın alırken, eğer ciddi anlamda sermaye sorunu yoksa sıfır tesisler satın alınmalıdır. Üretici firmalar satın alma konusunda da sunduğu ekonomik ödeme seçenekleri ile sıfır tesis almayı kolaylaştırıyor. Sıfır konkasör tesisi imalatını sektörde birçok üretici firma gerçekleştirmektedir.

Sıfır konkasör tesisi satın almanın en önemli avantajı, hem tesisi ilk olarak sizin kullanacak olmanız hem de tesisin garantisinden yararlanmaktır. Tesislerde çalışma faaliyetleri sırasında oluşan problemler karşısında, firmalar muhatap bulamamakta ve sorunların çözümü konusunda sorun yaşamaktadır. Garantili satışlarda tüm sorunlar üretici firma tarafından giderilmektedir. Sıfır konkasör tesisi sabit ve mobil olmak üzere iki farklı tipte üretilmektedir. Sıfır sabit konkasör tesisleri, uzun süreye dayanan çalışmalarda kullanılan ve yüksek kapasitede malzeme işleyebilen bir tesis tipidir. Bu tesislerin kurulumu ve taşınması zorlu olduğundan kısa süreli işlerde kesinlikle tercih edilmemektedir. Kısa süreli çalışmalarda, sabit konkasör tesislerinin yaptığı işlemleri yapabilen, aynı zamanda taşınma ve kurulum kolaylığı olan mobil konkasör tesisi kullanılmalıdır. Firmamız her iki tipteki konkasör tesislerini sıfır olarak farklı kapasitelerde üretmektedir. Firmamızın üretimini yaptığı konkasör tesisleri saatte 600 tona kadar malzeme üretimi yapabilmekte ve talebe bağlı olarak kapasitelerinde artırım yapılabilmektedir. Firmamız, beraber çalıştığı firmaların çalışmalarında ihtiyaç duyduğu tesisleri gerektiği takdir de özel olarak da imal etmektedir.

Sıfır Konkasör Tesisleri

Firmamız, sıfır konkasör tesisi üretiminde Avrupa Birliği Standartlarına göre imalat yaptığından, firmamızın tüm konkasör tesisi ve iş makineleri yurtdışından birçok ülke tarafından da talep edilmektedir. Dünya’nın birçok ülkesine konkasör tesisi ihracatı yapan firmamız, ülke ekonomisine de yaptığı ihracatlarla büyük katkı yapmaktadır. Ülkemizde konkasör tesisi üretiminde lider firma olmayı başaran firmamız, müşterilerinden gelen olumlu dönüşler ile birlikte yüksek bir müşteri memnuniyeti oluşturmayı da başarmıştır. Firmamız, tüm üretimlerinde kaliteye, performansa ve kullanım ömrüne büyük önem vermektedir. Tüm konkasör tesislerimizi yıllarca üretimlerinizde sıkıntısız şekilde kullanabilirsiniz. Firmamızdan, sıfır konkasör tesisi fiyatları hakkında bilgi almak ve konkasör tesisleri ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Sıfır Konkasör Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir