Seyyar Tersiyer Kırıcı | Mobil Tersiyer Kırıcı Çeşitleri 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Seyyar Tersiyer Kırıcı

Seyyar Tersiyer Kırıcı

Tersiyer kırıcılar, kum makinesi olarak da bilinen, kırma ve eleme tesislerinde yaygın olarak kullanılan kırıcılar arasında bulunmaktadır. İhtiyaca göre sekonder kırıcı olarak da kullanılmaktadır. Tersiyer kırıcılar üçüncül olarak da isimlendirilmektedir. Tersiyer kırıcılar, tersiyer kırıcısı, besleme sistemi, bant sistemi ve titreşimli eleği bir arada bulundurur. Bu özelliği, tüm tesis elemanlarının tek bir tesiste işlem yapabilmesini, zaman ve maliyet kaybı olmamasını sağlamaktadır. Tersiyer kırcılar, sektörde farklı kapasitelerde ve modellerde üretilerek, piyasaya sürülmektedir. Tersiyer kırıcı satın alırken, iş faaliyetlerine uygun olarak almak büyük önem taşımaktadır. Tersiyer kırıcılar normal olarak üretildiği gibi değişken iş sahalarında çalışmalarını yürüten firmalar için mobil olarak da üretilmektedir.
Mobil tersiyer kırıcılar, normal tersiyer kırıcıların yaptığı tüm işlem fonksiyonlarını yerine getirebilen, aynı zamanda kolaylıkla başka sahalara taşınabilen kırıcılardır. Bu kırıcılar, belirli bir alanda sabit kırma ve eleme tesisleriyle işlemlerini gerçekleştirmeyen, kısa aralıklarla farklı sahalara giderek çalışmalarını gerçekleştiren firmalar için uygundur. Mobil tersiyer kırıcılar, seyyar tersiyer kırıcı olarak da isimlendirilir. Gezginci çalışma faaliyetleri nedeniyle bu ismi almaktadır. Seyyar tersiyer kırıcılar, tek bir tır ile farklı sahalara taşınabilmektedir. Kurulum işlemleri de çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Bu özellikleriyle çalışma alanına taşınma ve kolay kurulumuyla işlerin hemen başlamasını sağlamaktadır. Mobil tersiyer kırıcılar, mobil konkasör tesislerinde elek üstünde ve kullanılmayan ürünlerin kum yapımı için kullanılan en uygun kırıcı türüdür. Bu kırıcılarda incelme işlemleri için sıra duvar sistemi bulunmaktadır.

Mobil Tersiyer Kırıcı

Çarpa plakaları ve rotor hızının yüksek olması, elde edilmek istenen kumun istenilen şekilde olmasına imkân tanımaktadır. Kırımı güç taşları bile parçalayarak kum elde edilmesini sağlamaktadır. İnşaatlarda ve taş ocaklarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Tersiyer kırıcıların farklı kapasitelerde üretim gerçekleştiren farklı modelleri bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde MTK-50, MTK-75, MTK-75 ve MTK-130 isimli farklı kapasitelerde seyyar tersiyer kırıcı çeşitleri bulunmaktadır. MTK-50, 50 ton ile 100 ton, MTK-75, 75 ton ile 150 ton, MTK-100, 100 ton ile 200 ton ve MTK-130 tersiyer kırıcı ise 200 ton ile 300 ton arasında malzeme kırma işlemi gerçekleştirebilmektedir. Beraber çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı tasarım ve kapasitelerde özel üretimlerde firmamızca üretilmektedir.
Firmamız, sabit ve mobil tersiyer kırıcı imalatlarını gerçekleştirdikten sonra birçok test ve işlemden geçirerek, sorunsuz ve yüksek performans sağlayacak şekilde piyasaya sunmaktadır. Firmamızın satışa sunduğu tüm kırıcı çeşitleri, dayanıklı yapısı ve kalitesiyle dikkat çekmektedir. Tüm iş makinelerimiz garanti kapmasındadır. Firmamız bünyesindeki tesis, santral ve iş makineleri ekonomik fiyat ve ödeme koşullarıyla piyasaya sürülmektedir. Sektörde satış rakamları kıran firmamızdan tersiyer kırıcı satın almak için firmamızdan fiyat ve bilgi talep edebilirsiniz.

Seyyar Tersiyer Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir