Blog Details

Seyyar Konkasör Üreticileri

Seyyar Konkasör Üreticileri

Konkasör tesislerinde yapılan kırma çalışmaları ile taş ocaklarından elde edilen taş ve kaya parçaları ufak parçalara ayrılarak geri dönüşüm ile kullanıma kazandırılmaktadır. Elde edilen malzemeler, özellikle yapı sektörü için gerekli olan malzemelerdir. Yapı sektöründe konkasör tesislerinde elde edilen ufak boyutlardaki taş ve kaya parçaları yaygın olarak kullanılır. Özellikle yol yapım çalışmalarında ve inşaat yapımında kullanılır. Konkasör tesisleri, her türlü boyutta ve kırılma güçlüğünde olan malzemeleri bile istenilen boyuta getirebilmekte ve kullanıma kazandırabilmektedir. Ülkemizde, konkasör üreticileri tesislerin imalatını yapmaktadır. Farklı tiplerde ve kapasitelerde konkasör üreticileri tarafından imal edilen tesisler, piyasaya sunulmaktadır.

Konkasör üreticileri tesisleri sabit ve seyyar olarak üretmektedir. Sabit konkasör tesisler, uzun süreli çalışmalar için kullanılmaktadır. Sektörde her çalışma uzun soluklu olmayabiliyor. Çalışma alanlarındaki faaliyetler kısa süreli olacaksa eğer taşınması ve kurulumu kolay olan tesislere ihtiyaç duyuluyor. Seyyar konkasör tesisleri de tam bu özellikleri barındıran bir tesis tipidir. Seyyar konkasör üreticileri tarafından yüksek kalitede üretilen seyyar tesisler, tek günde kurulabilmektedir. Tesisin taşınması da kolay olup, tek bir nakliye aracı ile yeni sahalara transferi yapılabilmektedir.

Mobil ismiyle de nitelendirilen konkasör tesislerinde, hem düşük hem de yüksek kapasiteli üretim yapan tesisler üretilmektedir. Firmalar, hedefledikleri çalışma ve üretim miktarına bağlı olarak gerekli olan tesisi konkasör üreticilerinden alarak çalışmalarında kullanmaktadır. Seyyar konkasör tesisleri de sabit konkasörler gibi farklı çeşitlerde üretilmektedir. 70lik, 90lık, 100lük, 130luk ve 150lik olarak üretimi yapılan seyyar konkasör tesislerinde saatte 70 tondan 300 tona kadar üretim yapılabilmektedir. Gelen isteğe bağlı olarak tesislerin kapasitelerinde gerekli takviyelerle birlikte artırım da yapılabilmektedir. Seyyar konkasör üreticileri tarafından hidrolik özellikte üretilen seyyar tesisler, kolay sökülebilme özelliği ile bakım ve temizlik bakımından da avantajlıdır.

Türkiye de Seyyar Konkasör

Seyyar konkasörler, birçok önemli avantaja sahip olmasıyla sektördeki firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilen bir tesistir. Seyyar konkasör üreticileri arasında bulunan firmamız, üretim kalitesi ve sektöre verdiği hizmet ile ülkemizde sektördeki bir numaralı firmadır. Firmamız, seyyar konkasör tesisleri imalatında uluslar arası kalite standartlarına göre hareket etmektedir. Üretimlerimizde doğaya zarar verici hiçbir malzemede kullanılmaması konusunda gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Garanti kapsamında satışı yapılan seyyar konkasör tesislerini, firmamızdan satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayarak yada firmamızı yerinde ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Seyyar Konkasör Üreticileri
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir