Blog Details

Seyyar Konkasör Fiyatı

Seyyar Konkasör Fiyatı

Yapı sektörünün gelişmesi ve hız kazanması ile birlikte sektördeki çalışmalar için gerekli olan malzemelere de büyük ihtiyaç olmaya başladı. Özellikle konkasör tesislerinde edilen malzemeler sektörün ihtiyaç duyduğu malzemelerdir. Konkasör tesislerinde taş ve kaya parçaları kırma işleminden geçirilerek ufak parçalar haline getirilmekte ve yapı sektöründe kullanılmaktadır. Konkasör tesisi çalışmalarına ülkemizde karlı bir iş yatırımı olmasından dolayı da oldukça fazla ilgi bulunuyor. Sektörde olan firmalar ya da girmek isteyen firmaların en büyük merak konusu elbette konkasör tesislerinin fiyatlarıdır. Konkasör tesisi fiyatları, satın alınacak olan konkasör tesisi çeşidine ve üretim kapasitesine bağlı olarak değişmektedir.

Konkasör tesisleri sabit ve seyyar olarak üretilmektedir. Sabit konkasör tesisleri isminden anlaşıldığı üzere belirli bir çalışma alanına sabitlenerek kullanılmaktadır. Uzun süreli olarak çalışmaların yapılmasını sağlayan sabit konkasör tesislerinde,  yüksek miktarlarda üretim yapılmaktadır. Sabit konkasörlerin olumsuz yanları ise taşınma zorluğunun olması ve kurulumunun uzun sürmesidir. Bu nedenle üretici firmalar seyyar konkasör tesislerini üretmektedir. Seyyar konkasör tesisleri, taşınma ve kurulum avantajına sahip olarak üretildiğinden kısa süreli çalışmalarda kullanılmaktadır. Seyyar konkasör tesisleri farklı üretim kapasitelerinde malzeme üretimi sağlayacak şekilde üretilmektedir. Saatte 70 tondan 300 tona kadar malzeme üretimi sağlanabilen seyyar konkasör tesislerinde 70, 90, 100, 130 ve 150lik gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Seyyar konkasör fiyatı da alınacak olan bu konkasörlere bağlı olarak değişim gösterir. Düşük kapasitede çalışan seyyar konkasörlerin fiyatı daha uygunken, yüksek kapasitede üretim yapan ve daha çok büyük ölçekli firmalar tarafından tercih edilen konkasörler daha pahalı fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Firmamız, üretim konusunda ülkemizde en çok memnuniyet oranı yakalayan firma konumunda bulunmaktadır. Seyyar konkasör tesislerini Avrupa Birliği Standartlarına göre üreten firmamız, imalat kalitesi ile en zorlu çalışmalarında bile yarı yolda bırakmayan tesisler üretmektedir. Hidrolik yapısı olması ile temizlik ve bakımının da kolaylıkla yapıldığı seyyar konkasör tesisleri, doğaya ve insan sağlığına hiçbir zarar verici madde kullanılmadan üretilmiştir. Seyyar konkasör fiyatı olarak da firmamız en uygun fiyatlarda ve ödeme şartlarında satışlarını gerçekleştirmektedir. Tüm seyyar konkasör tesislerimiz garanti güvencesi ile satışa sunulduğundan, tesis içerisinde yaşanılacak olası bir arıza, bakım, yedek parça değişimi gibi işlemlerde firmamız teknik ekibi ile yardımcı olmakta ve problemleri çözmektedir. Firmamızdan, seyyar konkasör fiyatı öğrenmek ve üretimlerimizi görmek için firmamızı ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

Seyyar Konkasör Fiyatı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir