Seyyar Kırma Eleme Tesisi 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Seyyar Kırma Eleme Tesisi

Seyyar Kırma Eleme Tesisi
Kırma eleme tesisleri ülkemizde konkasör tesisi olarak da bilinen, taş ocaklarından elde edilen taş ve kaya parçalarını kırma ve eleme işlemlerinden geçiren tesislerdir. Kırma eleme tesislerinde, malzemelerin kırma ve eleme işlemleri gerçekleştirilir. Sektörde, firmaların çalışma fonksiyonlarına göre üretimler yapılmaktadır. Sadece kırma tesisleri üretildiği gibi, diğer fonksiyonlarda üretimlerde gerçekleştirilmektedir. Hem kırma, hem eleme hem de yıkama fonksiyona sahip olan tesislerde üretilmekte ve özellikle büyük firmalarca sıkça tercih edilmektedir. Kırma eleme tesislerinde edilen malzemeler, yol çalışmalarında ve inşaat yapımlarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu malzeme üretimlerini gerçekleştiren bu tesisler, sektör için oldukça önemlidir. Ülkemizde de yapı sektörünün büyümesi ile kırma eleme tesisleri en cazip iş kolları arasında bulunmaktadır.

Kırma eleme tesisleri, üretim fonksiyonlarının dışında farklı tiplerde ve üretim kapasitelerinde üretilmektedir. Sabit ve seyyar (mobil) olarak üretilen kırma eleme tesislerinde, firmalar çalışmalarını yapacakları sahaya ve üretim miktarlarına uygun olarak tesis almalıdır. Çalışma alanı belirlenmiş bir firma uzun bir sürece dayanan bir üretim gerçekleştireceği zaman sabit kırma eleme tesislerini tercih etmelidir. Bu tesisler kurulum ve taşınma konusunda zorlayıcıdır.
Günlerce yapılan alt yapı çalışmalarının ardından sabit kırma eleme tesislerinin kurulumu yapılır. Yeni sahalara taşınması da zorlu ve masraflıdır. Bu sebeple kısa süreli projelerde kullanılmalıdır. Uzun süreli çalışmalarda üretim kapasitesinin yüksek olması ile oldukça verimli bir üretim süreci yaşanmasını sağlar. Seyyar kırma eleme tesisi ise sabit kırma eleme tesislerinin zıttı olarak kurulum ve taşınma konusunda avantajlara sahiptir. Mobil olarak da bilinen seyyar tesisler, kısa süreli projelerde kullanıldığı için bu ismi de almıştır. Alt yapı çalışmalarına gerek duyulmaksızın, tüm tesis tek günde kurulabilmektedir. Çalışmaların tamamlanmasının ardından taşınma masrafları da oldukça azdır. Tüm tesis tek bir nakliye aracı ile yeni iş sahalarına nakil edilebilmektedir.

Mobil Kırma Eleme Tesisleri

Seyyar kırma eleme tesisi hidrolik bir yapıda olduğundan gerekli durumlarda bakım ve temizlik işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Firmamız, seyyar kırma eleme tesisi imalatını uluslar arası kalite standartlarına gerçekleştirerek ülkemizde piyasaya sunmaktadır. Sektörün en yüksek performanslı seyyar tesislerini üreten firmamız, tüm ölçekteki firmaların çalışmalarında ihtiyaç duyduğu farklı kapasitelerde ve çeşitlerde tesisler imal etmektedir. Tüm seyyar tesislerimiz garanti kapsamında satışa sunulduğundan satış sonrası oluşacak her türlü ihtiyaçta firmamız destek vermektedir. Firmamızdan, seyyar kırma eleme tesisi fiyatları hakkında bilgi ve satın alma işlemleri için firmamızı arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.
Seyyar Kırma Eleme Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir