Satılık Tersiyer Kırıcı Modelleri İle Hizmetinizdeyiz 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Satılık Tersiyer Kırıcı

Satılık Tersiyer Kırıcı

Taş kırma ve eleme tesislerinde kırma faaliyetleri için kırıcılara ihtiyaç duyulur. Farklı boyutlardaki, cinsteki ve özellikteki taşların kırılması için farklı tipte kırıcılar bulunmaktadır. Piyasada yaygın olarak kullanılan kırıcılar primer kırıcı, sekonder kırıcı ve tersiyer kırıcılardır. Primer kırıcılar, birincil kırıcı olarak da bilinir. Sekonder kırıcılar ikincil kırıcı olarak, tersiyer kırıcılarda üçüncül olarak adlandırılır. Tersiyer kırıcılar adından da anlaşılacağı üzere üçüncü aşamada kullanılan iş makinesidir. Kullanım sırasına göre farklı olarak isimler almışlardır. Tersiyer kırıcılar, dere malzemelerini, kalkerleri ve madenleri inceltme işlemi yapmak için de kullanıldığından dolayı kum makinesi ismiyle de nitelendirilmektedir. Tersiyer kırıcılarda, diğer kırıcılar gibi firmaların faaliyetlerinde yoğun olarak tercih ettiği kırıcılar arasında bulunmaktadır.
İnce üretimler için alternatifsiz ve yüksek performans ortaya koyan tersiyer kırıcılar, kırma ve eleme tesislerinde kum makinesi işlevi görerek tercih edilmektedir. Primer ve sekonder kırıcıların ardından kullanılan tersiyer kıcılar, tek makine ile kırma ve yıkama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Tersiyer kırıcılar 50, 75, 100, 130 ve 150’lik gibi farklı kapasitelerde de üretilen modellere ve tiplere sahiptir. Firmalar gerçekleştirdiği iş hacmine bağlı olarak, üretim için gerekli en uygun kırıcıları satın alarak işlemlerde kullanmaktadır. Tersiyer kırıcılar, düşük maliyetine rağmen sağladığı yüksek performans ile sektördeki firmaları yüksek anlamda memnuniyet duymasını sağlamaktadır. Kurulumu ve nakliye imkânının da basit ve kolay bir şekilde yapılabilmesi tersiyer kırıcıları daha da cazip hale getirmektedir. Tersiyer kırıcılar, iki yana dönebilen rotorlara sahip olduğundan yüksek performans sağlamaktadır. Hidrolik bir yapıya sahip olan tersiyer kırıcılar, bakım ve parça değişimi gibi ihtiyaçlarında kolaylıkla işlem yapılmasına imkân verecek şekilde üretilmiştir.

Satılık Tersiyer Kırıcı

Taş kırma işlemleri için gerekli olan iş makineleri arasında bulunan tersiyer kırıcıların, yüksek dayanıklılığa ve çalışma potansiyeline sahip olması çok önemlidir. Dayanıksız ve yapılan işlemler için yetersiz performans gösteren kırıcılar, ne yazık ki firmalara zaman ve maddi kayıp uğratmakta öteye gidememektedir. Bu önemli husus dikkate alınarak, satın alınacak tersiyer kırıcılar ve diğer kırıcıların, çalışma şartlarına karşı dayanıklı ve etkili bir çalışma sağlayabilmesine dikkat edilmelidir. Firmamız, bu konuda sektörde yaşanan sorunları bildiğinden üretimlerinde dayanıklılığa büyük önem vermektedir. Firmamızın üretmiş olduğu tüm iş makinelerinde olduğu gibi tersiyer kırıcılarda, yüksek dayanıklılığa sahip olarak üretilmektedir.
Tüm üretimler CE standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Zorlu iş sahalarına ve iklim şartlarına karşı dirençli kalabilen ve performansından eksilme olmayan kırıcılarımız, çalıştığımız firmalarda memnuniyet uyandırmaktadır. Tüm satışlarımız, garanti kapsamında yapıldığından, olası problemlerde firmamız gerekli işlemleri yapmaktadır. Firmamızdaki satılık tersiyer kırıcılar, ekonomik koşullarda hizmete sunulmaktadır. Uygun maliyeti ve yüksek performans gösteren kaliteli iş makinelerimiz, büyük ilgi görmektedir. Firmamızdan tersiyer kırıcı fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişim sağlayınız.

Satılık Tersiyer Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir