Blog Details

Satılık Taş Kırma Makinaları

Satılık Taş Kırma Makinaları

İnşaat ve yol yapımında asfaltlarda kullanmak amacıyla taş kırma ve eleme tesislerinde kalker, kireç taşı ve granit gibi birçok taş işlemlerden geçerek kullanım için hazır hale getirilir. Günümüzde inşaat ve yol yapımında yaşanan yüksek iş potansiyeli gereği birçok firmada sektöre adını yazdırarak, taş kırma ve eleme tesisleri kurarak faaliyetlerine başladı. Firmalar, birçok madeni işlemlerden geçirip, sektörde kullanılmak üzere kaliteli bir ürün olarak hizmete sunmaktadır. Taş kırma tesislerinde, kırma işlemleri, yıkama işlemleri, eleme ve depolama faaliyetleri tek bir tesis içerisinde yapılabilmektedir. Tek bir tesisin çatısı altında yapılan bu faaliyetler neticesinde zaman ve iş verimliliğinde büyük karlılık ortaya çıkmaktadır. Bazı firmalar tüm bu işleri yapmaktan ziyade, sadece kırma gibi tek bir çalışma yürütebilmektedir.
Bu tür firmaların tüm tesisi inşa etmesine gerek yoktur. Sadece kırma faaliyetleri için gerekli olan tesisi oluşturarak işlerini yapabilirler.Kırma işlemlerinde her bir madenin yapısı ve boyutu aynı olmadığından dolayı birbirinden farklı özellikle kırıcı çeşitleri bulunmaktadır. Sekonder, primer ve tersiyer olarak adlandırılan bu kırıcılar, sıkıştırarak, darbe yaparak ve diğer farklı yöntemlerle kırma işlemlerini gerçekleştirir. Firmalar bu aşamada, kırılacak olan madenleri iyi tanımalı ve buna bağlı olarak bir kırıcı tercih etmelidir. Firmamızda, tüm taş kırma makineleri üretilerek satışa sunulmaktadır. Firmamız bünyesindeki tüm satılık taş kırma makinaları farklı tiplerde bulunmakta ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmektedir. Müşterilerimiz, dilediği kırıcı çeşidini firmamız aracılığıyla satın alabilirler. Firmamız, müşterilerine taş kırma makinelerinin satımını yapmadan, müşterilerin hangi iş faaliyetinde kullanacağı hakkında bilgi talep etmekte ve buna bağlı olarak en uygun makineleri müşterilere sunmaktadır.

Taş Kırma Makinaları

Firmamız, müşteri firmaların ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmaya özen göstermektedir. Bünyemizde bulunan işinde yüksek tecrübeye sahip mühendislerimiz, müşteri ihtiyaçlarına en uygun makineleri çizimlerle tasarlamaktadır. Çizimlerin ardından üretim departmanı, taş kırma makinelerinin imalatını yapmaktadır. İmalat aşamasının sonlanmasıyla, firmamız üretimini yaptırdığı tüm tesis ve makineleri birçok testten geçirerek, etkin ve verimli bir performans gösterecek şekilde satışa sunmaktadır. Satış sonrası da firmamız, tüm tesis ve makinelerini garanti kapsamında sunmakta ve daima işinin arkasında durmaktadır. Satışını yaptığımız tüm tesislerde montaj ve demontaj hizmeti vermekteyiz.
Firmamızın üretmiş olduğu tesisler ve makineler, zorlu çalışma koşullarına ve hava şartlarına karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Bu özeliğiyle çalıştığımız firmaları zor durumda bırakmadan sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Bazı dönemler tesis, makine ve santrallerimizin bakım, onarım ve yedek parça değişimi gibi ihtiyaçları doğmaktadır. Firmamızın 7 gün 24 saat hazır bulunan deneyim teknik ekibi, müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap vererek, firmaların iş ve zaman kaybı yaşamasının önüne geçmektedir. Firmamız bünyesindeki tüm tesis, santral ve makinelerimizin fiyatlarını ve özelliklerini öğrenmek için firmamızla iletişim sağlayabilirsiniz.

Satılık Taş Kırma Makinaları
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir