Satılık Kum Eleme Yıkama Tesisi Sistemleri Fabo Makina 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Satılık Kum Eleme Yıkama Tesisi

Satılık Kum Eleme Yıkama Tesisi

Günümüzde inşaat ve yol yapım çalışmalarının hız kazanmasıyla birlikte bu sektöre gerekli ham madde üretimini sağlamak amacıyla da birçok kırma ve eleme tesisleri kurulmaktadır. Bu tesisler, granit, kalker ve daha birçok taşın kırımını gerçekleştirerek, sektörde kullanılmak hazır hale getirmektedir. Her taşın boyutu ve kırılma işlemi aynı olmadığından dolayı, kırım işlemleri kırma araçlarıyla yapılmaktadır. Taşların küçüklük ve büyüklüğü, kırılma güçlüğü gibi durumlar işlemlerin tamamlanmasını etkilemektedir.

Sekonder, tersiyer ve primer adında tüm taş kırımlarını gerçekleştirebilen kırıcılarla işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Sektörün gelişmesi ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak firmaların üretim kalitelerini artırmasının sonucunda, tek bir tesis altında hem kırma hem yıkama hem de eleme ve depolama işlerini yapabilmek mümkün hale gelmiştir. Bu gelişmeyle firmalar, etkin ve verimli çalışmalar sonucu hem kaliteli üretim yapmakta hem de karlılığında artış yaşamaktadır.

Bazı firmalar kırma, eleme, yıkama ve depolama faaliyetlerinin hepsini yapmamakta, tercih ettiği bir işlemi yapmaktadır. Bu tür faaliyet gösteren firmalarda kırma çalışmaları ya da eleme ve yıkama çalışmaları yapmaktadır. Kırma faaliyeti gösteren firmalar, alternatif kırıcılar yardımıyla işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Eleme yıkama tesisleri de yoğun olarak yapılan işler arasındadır. Bu tesislerde genellikle dere yataklarındaki malzemeler, gereksiz cisimlerden arındırılarak sektörde kullanılmak üzere hazır hale getirilir. Bu tesisler, yıkama eleği ve helezonu ve bantlı besleyicilerden oluşmaktadır. Gerekli durumlarda kırıcı desteği de eklenerek işlemlerde kullanılmak üzere kolaylık sağlanmaktadır. Elemeleri yapılan ve yıkanan malzemeler, ihtiyaç olan sektörlerde kullanılmaya elverişli bir hal alarak satışa sunulmaktadır. Kum eleme tesislerimiz, 60 ton ile 300 ton arasında malzeme üretimi gerçekleştirmektedir. Çalışma alanındaki duruma ve firmanın üretim gerçekleştirmek istediği kapasiteye bağlı olarak firmalar kendilerine en uygun tesisi satın alarak işlerini yürütmektedir.

Satılık Kum Eleme Yıkama Tesisleri

Firmamız tek bir tesis altında işlemlerin yürütüldüğü kırma, eleme, yıkama ve depolama tesisleri imalatı yaptığı gibi isteğe bağlı üretimlerde yapmaktadır. Firmamız özel olarak kum eleme yıkama tesisleri üretimlerini müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Firmamızın hizmete sunduğu satılık kum eleme yıkama tesisleri Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Üretimine verdiği önem ve müşteri memnuniyetli odaklı satışı gereği, birçok ülkeden de yoğun talep görmektedir. Firmamız önemli ihracat rakamlarına ulaşmayı başarmıştır. Ülkemizde sektörde öne çıkan lider firmalar arasına adını yazdıran firmamızın üretimleri mühendislerimiz tarafından çizimleri yapılarak hazırlanmaktadır. Üretim departmanlarımız, yüksek kalitede ve zorlu çalışma koşullarına karşı dayanıklı imalatlar gerçekleştirmektedir. Firmamız satış öncesi ve satış sonrası ilgisini eksik etmemekte ve satışlarını garanti ve güvence kapsamında gerçekleştirmektedir. Firmamız tecrübeli teknik destek ekibiyle gerekli durumlarda müşterilerine bakım, onarım, montaj, yedek parça değişimi gibi durumlarda hizmet sağlamaktadır. Firmamız kum eleme ve yıkama tesislerini en ekonomik koşullarda sunmaktadır. Firmamızdan fiyat teklifi almak için ziyaret ediniz ya da arayınız.

Satılık Kum Eleme Yıkama Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir