Satılık Konkasör Tesisleri | Fabo Makina 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Satılık Konkasör Tesisleri

Satılık Konkasör Tesisleri

Farklı küçüklük ve büyüklükteki kaya ve taş parçalarını ufak parçalara ayırarak, birçok sektörde kullanılmak üzere hazır hale getirmek için işlemlerin yapıldığı tesisler konkasör ismini almaktadır. Konkasör tesislerin ürettiği malzemeler, yol yapımı, inşaat ve beton işleri için gerekli olan ham maddeyi sağlamaktadır. Konkasör tesisleri,  farklı çeşitlerde üretilmektedir. Konkasör alımı yapmadan önce firmaların dikkat etmesi ve bilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır.
Sektörün son yıllarda gösterdiği gelişim ve tesislere olan ilgi dolayısıyla firmamız, sektördeki çalışmaların yürütülebilmesi için gerekli olan tesisleri ve iş makineleri imal ederek hizmete sunmaktadır. Firmamız sabit tesislerin yanı sıra mobil tesislerde üretmektedir. Sabit tesisler, belirli bir çalışma alanında uzun bir zaman dilimi çalışma yapacak olan firmaların tercih etmesi gereken tesislerdir. Bu tesisler sabit alanda uzun süreli işlerde yüksek verimlilik ve tasarruf sağlayan ve etkin çalışan tesislerdir. Başka sahalara taşınma güçlüğünün, mobil tesislere göre daha zor olması sebebiyle mobil tesisler üretilmiştir. Mobil tesisler, sabit bir alanda çalışmayan, seyyar olarak birçok farklı iş sahası bulunan işletmelerin tercih ettiği tesislerdir. Bu tesislerin en büyük avantajı, sabit santrallerin gerçekleştirdiği tüm işleri yaparken, aynı zamanda taşınma ve kurulum olarak da kolaylık sağlamasıdır.

Mobil konkasör tesisleri, tek bir tır yardımıyla taşınmakta ve firmalara nakliye zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Hidrolik yapısıyla kolayca kurulması ve iş sürecinin hemen başlayabilmesi de yine artı özellikleri arasındadır.

Son Sistem Satılık Konkasör Tesisleri

Firmamızın ürettiği konkasör tesisleri içerisinde tüm tesis elemanlarını bulundurmaktadır. Firma ihtiyaçlarına bağlı olarak tesislere eklemelerde yapılabilmektedir. Farklı kapasitelerde üretim yapabilen tesislerimizden, firmalar ihtiyaçları doğrultusunda tercih yaparak çalışmalarına başlamaktadır. Firmamızda üretimi yapılan konkasör tesisleri 180 tondan 600 tona kadar malzeme üretimi yapabilen kapasitelere sahiptir. Düşük üretimler gerçekleştiren firmalar 90’lık tesislerimizi, yüksek üretim yapan firmalar ise 140’lık konkasör tesislerimizi tercih etmektedir. Orta seviyeli üretimler içinse diğer tesis türlerimizi alabilirsiniz. Firmamız standartlar üretimler piyasaya sunmayıp, müşteri ihtiyaçlarına uygun özel üretimlerde yapmaktadır.
Firmamızda uzun yıllardır çalışmalar yapan ve işinde yüksek deneyim ve bilgiye sahip mühendislerimiz müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek tasarımları gerçekleştirmekte ve buna bağlı üretimler yapılmaktadır. Çeşitli testlerden geçen tesisler müşterilere sorunsuz şekilde kurularak hizmete başlar. Firmamız, müşterilerinin hizmetine sunduğu tüm tesislerine garanti vermektedir.

Satılık konkasör tesislerimiz, firmamızın güvencesi altında olmakta ve acil durumlarda teknik ekibimizle destek vermekteyiz. Firmamızın deneyimli teknik destek ekibi 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Firmaların çalışmalarını yürüttüğü tesislerde oluşacak problemler, iş sürecinin durmasına, zaman ve maddi kayıplara neden olacağından, firmamız anında destek sağlayarak kayıpların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı konkasör tesisleri fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamıza gelebilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Satılık Konkasör Tesisleri
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir