Blog Details

Satılık Kırma Eleme Yıkama Tesisi

Satılık Kırma Eleme Yıkama Tesisi

Satılık Kırma Eleme Yıkama Tesisi
Kırma, eleme ve yıkama tesisleri yapı sektörü için gerekli malzeme üretimini gerçekleştiren önemli tesislerdir. Üretimini yaptığı malzemeler, inşaat, yol yapım çalışmaları gibi alanlarda kullanılmaktadır.  Kırma, eleme ve yıkama tesisleri, birçok madenin parçalara ayrılarak kullanım için hazır hale getirilmesi işlemlerini yapmaktadır. Öncelikle madenler kırma işleminden geçmektedir. Her madenin ve her taşın boyutu aynı olmadığından birçok kırıcı çeşidi arasından uygun olan tercih edilir ve kırma işlemleri gerçekleştirilir.

Sekonder, primer ve tersiyer olarak adlandırılan bu kırıcılar, sıkıştırarak, darbe yaparak gibi birçok şekilde kırma gerçekleştirmektedir. Kırma işlemlerinin ardından eleme işlemleri yapılır ve gereksiz parçalar elemeden ayrılır. Kullanım için uygun olan ve elemeden geçen malzemelerin yıkama işlemleri yapılır. Yıkama işlemleri yapılan malzemeler depolanarak hazır hale getirilmektedir.  Günümüzde tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için ayrı tesislere ihtiyaç duyulmamaktadır. Firmamız yaptığı yüksek teknolojik üretimler neticesinde, kırma, eleme, yıkama ve depolama faaliyetlerinin tek bir tesis altında yapılmasına olanak sunan imalatlar gerçekleştirmektedir.
Tüm faaliyetleri gerçekleştirmeyecek sadece kırma işlemi yapacak ya da yıkama ve eleme yapacak müşteriler içinde uygun olan tesisler üretilerek sunulmaktadır. Her müşterimizin iş ihtiyaçlarını karşılayacak ve verimli bir performans gösterecek tesisler firmamızda üretilmektedir. Firmamızın işinin ehli mühendislerimiz tarafından çizimleri yapılarak üretiminin gerçekleştirildiği kırma, eleme ve yıkama tesislerimiz yoğun ilgi görmektedir. Firmamız bünyesindeki satılık kırma eleme ve yıkama tesisleri yüksek kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Sektörde çalışma koşullarının zorluğu ve zorlu hava koşulları karşısında işlerin aksayabilme ihtimalide dikkate alınarak üretimlerimiz, dayanıklı ve direnç gösterecek şekilde üretilmektedir. Yüksek dayanıklılık ile üretilen tesislerimiz, zorlu hava ve çalışma sahası koşullarında işlerin aksamasının önüne geçmektedir.  Firmamızın üretmiş olduğu santraller, müşteri firmalar için montaj işlemi yapılarak kurulmaktadır. Müşterilere sorunsuz tesisler sunulmaktadır. Satış sonrası sürpriz sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Firmamız üretimini yaptığı santrallerin, üretim aşamasının sonlanmasıyla birçok test işlemini yapmaktadır.
Üretimlerimiz, CE (Avrupa Birliği) standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tesislerin üretim aşamasında çevreye ve insan sağlığına zarar verici hiçbir madde ve malzeme kullanılmamaktadır. Üretimler müşterilerin beklentileri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Satış odaklı olmayıp, müşteri memnuniyeti odaklı misyonumuz gereği, sektörde en çok tercih edilen firma olmayı başaran firmamız, yurtdışına da ihracat yaparak yüksek satış rakamları elde etmektedir. Firmaların en çok şikayet ettiği konulardan olan satış sonrası ilgisizlik durumu, firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Firmamız müşterilerinin her daim yanında olarak, teknik destek ekibiyle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Acil durumlar karşısında, onarım işlemleri, bakım yapımı ve yedek parça değişimi gibi durumlar için ekibimiz müdahale etmektedir. Müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede gideren firmamız, çalışmaların aksamasını, zaman ve maddi kayıplar yaşanmasının önüne geçmektedir. Firmamızın ileri teknoloji ürünü olan tesislerimiz için fiyat ve bilgi almak için arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

Satılık Kırma Eleme Yıkama Tesisi
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir