Blog Details

Satılık Kırma Eleme Tesisleri

Satılık Kırma Eleme Tesisleri

Kırma eleme tesisleri, birçok madenin işlenerek, birçok sektörde kullanılmak üzere taş üretimi gerçekleştirdiği tesislerdir. Bu tesislerin üretimleri, inşaat, asfalt ve beton gibi işlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kırma ve eleme tesislerinde düşük maliyetlerde kaliteyi yakalayabilme adına birçok alandan mühendisler birbiri ile uyumlu bir şekilde çalışmalıdır. Kırma eleme tesislerinde ortaya çıkan malzemeler farklı kırma işlemlerinden geçmektedir. Bu işlemler primer, sekonder ve tersiyer olarak isimlendirilmektedir. Kırma işlemlerinin ardından malzemeler elek yardımıyla geçirilip, boyutlarına göre sınıflandırılmaktadır.

Taş kırma işlemleri için kurulan tesislerde, kırma, eleme, yıkama ve depolama işlemlerini aynı tesiste gerçekleştirmek mümkündür. Ancak sadece kırma işlemleri gerçekleştirecek firmalar gibi istisnai durumlarda, firmalar sadece kendileri için gerekli olan tesisi inşa etmektedir.
Taş ocaklarında genellikle granit, kalker ve kireç taşı gibi taşlar yaygın olarak çıkmaktadır. Ortaya çıkan tüm taşlar işlemlerden geçerek kullanım alanlarına göre sınıflandırılır. Kapsamlı olarak çalışan bir tesis, tüm tesis elemanlarını içerisinde barındırır. Tek bir tesiste, tüm işlemler yapılabilmektedir. Bu tür tesisler için gerekli olan makineler, kırma makinesi, yıkama makinesi, elek ve depolama makineleridir. Birbirinden tamamen farklı bu makinelerin nakliyatı içinde konveyör bantlar kullanılmaktadır.

Kırma eleme tesisleri, büyük ve küçük boyutlardaki tüm maddeleri, küçük parçalara ayırarak işlemlerde kullanılmak üzere hazır hale getirir. Ancak burada önemli olan nokta, firmaların iş faaliyetlerinde verim alabileceği bir tesis sahibi olmalarıdır. Kırılacak taşların boyutlarına göre farklı kapasitelerde çalışan tesisler bulunur. Kırılacak taşların boyutundan daha küçük tesisler alan firmalar, işlerinde yeterli verimi alamayabilirler. Bu doğrultuda öncelikle çalışma alanını tanımak firmaların tesis almadan önceki yapacaklarından biri olmalıdır.

Firmamızla birlikte çalışan işletmelerin en önemli avantajı, firmamızın satın alma aşaması ve sonrasında müşterilerine verdiği ilgi ve destek olmaktadır. Firmamız satın alma aşamasında, firmaların iş ihtiyacına bağlı olarak gerekli olan en uygun tesislerin üretimi için mühendisleri tarafından çizimleri yapmaktadır. Çizimlerin ardından üretim aşamasına geçilmekte ve en yüksek kapasitede en verimli şekilde çalışacak kırma eleme tesisleri üretimi gerçekleşmektedir. Firmamız üretim aşamasında Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak hareket etmekte ve tüm imalat işlemlerinde standartlara uygun hareket etmektedir. Bu özelliğiyle ve tesislerinin yüksek kalitesiyle yurtdışına da ihracat gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde sektörün en çok tercih edilen firması olan ve lider konumda bulunan firmamız, satın alma öncesi ve sonrası müşterilerine gerekli tüm ilgi ve desteğini göstermeye devam etmektedir. Firmamızdaki satılık kırma eleme tesisleri arasından tesis alan müşterilere, gerekli durumlarda bakım, tamir, yedek parça değişimi gibi acil durumlarda teknik ekibimiz ile birlikte destek vermekteyiz. Ayrıca, firmamızın satışını yaptığı tüm tesis ve iş makineleri, firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Firmamızı daha iyi tanımak ve kırma eleme tesislerimiz hakkında fiyat ve detaylı bilgi alımı için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Satılık Kırma Eleme Tesisleri
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir