Blog Details

Satılık Çeneli Kırıcı

Satılık Çeneli Kırıcı

Dere yatağı, granit ve bazalt gibi sert taşların kırılma işlemlerini gerçekleştirmek için kırıcılara ihtiyaç vardır. Bu tür taşların kırılması için en verimli performans gösteren kırıcı, çeneli kırıcılardır. Çeneli kırıcılar, saatte 150 ton ile 900 ton arasında taş kırma işlemi yapabilen yüksek performans gösteren kırıcılardır. Yapı sektöründe kullanılmak üzere gerekli malzemelerin üretimini yüksek kalitede imal edilmesini sağlamaktadır. Çeneli kırıcılar, çene ayarlaması yapılabilme imkânına sahip olduğundan,  istenilen boyutlarda malzemelerin kırılma işleminin kolaylıkla yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca çeneli kırıcılarda, çelik dökümler bulunduğundan aşınmalara karşı da son derece dirençlidir.

Çeneli kırıcılar, birincil ve sekonder kırıcı olarak da kullanılabilen kırıcılardır. Kırılması zor ve sertlik oranı yüksek taşları bile başarıyla kırabilen bu kırıcılar, piyasadaki kırıcılar arasında en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Taş kırma ve eleme tesislerinde iş faaliyetlerini yürüten firmaların yaşadıkları en büyük sorun, kırma işlemlerinde gerekli performansı sağlanamaması konusunda yaşanmaktadır. Taş ve malzemelerin istenilen boyutlarda kırılma işlemlerinde yaşanan zorluk ve aksaklıklar, diğer tesis aşamalarına geçilmesinin önüne geçmekte ve istenilen kalitede üretim sağlanamamaktadır. Çalışmalarda zaman kaybı yaşanmaması ve maddi zararlara uğramamak için firmaların tesis elemanlarını ve iş makinelerini en yüksek kalitede alması büyük önem taşır.
Kurulan kırma ve eleme tesislerinin başarılı bir şekilde çalışmalarını yürütebilmesi için, tesis elemanlarının yüksek performans göstermesi gerekir.

Fabo Makina Satılık Çeneli Kırıcılar

Firmamız, bünyesinde farklı özellik ve çeşitlilikte sayısız tesis ve iş makinelerine sahiptir. Müşteri ihtiyaçlarına en uygun tesislerin kurulmasının yapılabilmesi, iş verimliliğini ciddi oranda etkilemektedir. Firmamız, müşterilerin yapacakları iş faaliyetlerini öncelikle tanımakta ve işlerinde maksimum verim alabilmeleri adına gerekli olan tesislerin önerisi konusunda tavsiyelerini sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve ülkemizde yaptığı yüksek satış rakamlarıyla, sektörde büyük bir tecrübeye sahip olan firmamız, müşteri beklentilerini en iyi şekilde kavrayabilmektedir. Beraber çalıştığı firmaların memnuniyetine önem veren firmamız, gerektiği durumlarda ve talep olması durumunda özel üretimlerde yaparak hizmet vermektedir.
Firmamız 90, 110, 125 ve 140’lık olmak üzere farklı kapasitelerde kırma işlemleri gerçekleştiren çeneli kırıcılar üretmektedir. Firmaların iş potansiyeline bağlı olarak tercih edeceği kırıcılar, müşterilere satılmaktadır. Firmamızdaki satılık çeneli kırıcılar garantili bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Kırma faaliyetlerinin zorlu şartlarda geçmesi sebebiyle, üretimi yapılan kırıcıların dayanıklılığı ve performansına büyük önem verilmiştir. Zorlu çalışma koşullarına karşı dirençli kalabilen ve uzun yıllar çalışma performansından ödün vermeyen kırıcılarımız, müşterilerimizi daima memnun etmektedir. Tesis, santral ve kırıcıların belirli dönemlerde ihtiyaç duyabileceği bakım hizmetleri için de firmamız deneyimli teknik ekibiyle hizmet sağlayarak, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız bünyesindeki satılık tesis, santral ve iş makineleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi alımı için sitemizi inceleyebilir, telefonla iletişim sağlayabilir veya firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Satılık Çeneli Kırıcı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir