Blog Details

Satılık 110 luk Konkasör

Satılık 110 luk Konkasör

Konkasörler, firmaların faaliyet gösterdiği alana, çalışma süresine ve çalışmalardan elde etmek istedikleri miktara göre farklı çeşitlerde ve özelliklerde üretilen iş makineleridir. Konkasör tesisler, inşaat, yol yapım çalışmaları gibi yapı sektörü için gerekli olan malzemelerin üretimini gerçekleştirerek, sektörde kullanılmak üzere uygun hale getirmektedir. Konkasör tesislerinde kırıcı, titreşimli elek , konveyör bantlar ve bunker besleyici gibi tesis elemanları bulunmaktadır. İş faaliyetine göre bu tesis elemanlarına eklemelerde yapılabilmektedir.
Konkasör tesisleri seçiminde maddi ve zaman kayıplarına uğramama adına, firmalar işlerinde kullanmak üzere en doğru tesis tercihini yapmalıdır. Sabit bir alanda çalışma yürüten firmalar kesinlikle sabit tesisler kullanmalıdır. Sabit konkasör tesisleri, belirli bir çalışma alanında uzun vadede yüksek bir performans ortaya koyan ve kaliteli malzemeler elde edilmesini sağlayan tesislerdir.
Bu tesisler uzun süreçte etkin ve verimli bir çalışma faaliyeti yürütülmesinde etkilidir. Seyyar konkasör tesisleri olarak da bilinen mobil konkasör tesisleri ise, farklı iş sahalarında işlem gerçekleştiren işletmeler tarafından tercih edilmelidir. Bu tesislerin taşınması kolay olmakta ve tek bir tır araçla nakliyesi yapılabilmektedir. Hidrolik yapısı sayesinde kurulum işlemleri ve bakım işlemleri de çok rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmaların mobil konkasör tesisi tercih etmesi gereken sabit konkasör tesisleri alması hatalı bir seçim olabilir. Firmalar seçim aşamasında, gerekli tespitleri yapmalı ve iş faaliyetlerine en uygun tesisin inşa edilmesi konusunda doğru karar vermelidir.

Satılık 110 luk Konkasör Tesisi | Fabo Makina Garantisi İle

Konkasör tesislerinin malzeme işleme kapasiteleri de birbirinden farklı çeşitlerde modellerle üretilmektedir. 90, 110, 125 ve 140 lık konkasör tesisi olarak isimlendirilen bu tesisler, 180 tondan 600 ton civarına kadar malzeme işleme kapasitelerine sahip, yüksek performanslı tesislerdir. Büyük kapasitede işlem yapan firmalara nazaran, daha az üretim gerçekleştiren firmalar, 90’lık konkasör tesislerini tercih etmekte ve 180 tona kadar üretim yapabilmektedir. Küçük ve orta çaptaki işletmelerin yaygın olarak tercih ettiği konkasörler, 110’luk konkasörlerdir. Bu konkasörler ota büyüklükte malzeme üretimi gerçekleştirmektedir. Kırılacak olan malzemelerin kırım güçlükleri, boyutu ve cinsine göre 300 tona kadar malzeme işleme kapasitesine sahiptir.
Firmamızda satılık 110’luk konkasörler, garanti altında sunulmakta ve zorlu çalışma koşullarına rağmen yüksek dayanıklılık göstermektedir. Firmamız, müşteri taleplerine uygun olarak farklı kapasitelerde özel tesis üretimleri de yapmaktadır.
Sektör, zorlu çalışma koşulları ve iklim şartlarıyla da mücadele eden zorlu bir yapıda olduğundan, tesislerin güçlü ve dayanıklı olması çok önemlidir. Firmamız sektörde yıllardır hizmet vermekte olan lider firmalar arasında bulunmaktadır. Tüm üretimlerimiz yüksek performans gösteren ve uzun yıllar boyunca sorunsuz ve sıkıntısız olarak çalışan bir imalat sürecinden geçmektedir. Firmamız en ekonomik koşullarda ve fiyat garantisinde satışlarını gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesindeki 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık konkasör tesisi fiyatları ve özellikleri hakkında geniş kapsamlı bilgilendirme almak için firmamızı ziyaret edebilir ya da telefonla irtibat kurabilirsiniz.

Satılık 110 luk Konkasör
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir