Blog Details

Sabit Konkasör

Sabit Konkasör

Konkasör tesisleri, farklı boyutlardaki taş ve kaya parçalarını kırarak, ikincil kırıcı için hazır hale getirilmesini sağlayan tesislerdir.  Konkasör tesisleri, yol yapımı, inşaat sektörü ve daha birçok yapı sektöründe kullanılmak üzere gerekli olan malzemelerin elde edilmesini sağlamaktadır. Tesislerde, öncelikle büyük taşlar, küçük parçalar haline getirilmek amacıyla kırılır ve primer kırıcılar için uygun bir hale getirilir. Konkasör tesisleri, farklı sistemlerde ve kapasitelerde üretilmektedir. Firmaların çalışma alanlarına, işlem süresine ve kapasitesine bağlı olarak en doğru konkasör tesisini şantiye sahasına inşa etmek çok önemlidir. Çalışma kapasitesinin altında çalışan tesisler satın alınmamalıdır.
Sektör için ihtiyaç duyulan tüm tesis çeşitleri firmamız bünyesinde üretilmektedir. Konkasör tesislerinde sabit ve mobil konkasör tesislerin ayrımını iyi bilmek gerekir. Sabit konkasör tesisleri, sabit bir alanda çalışan ve uzun bir süre faaliyetlerini devam ettirecek olan işletmeler tarafından tercih edilmelidir. Sabit konkasörler, uzun vadeli çalışmalarda yüksek verimlilik ve performans göstererek, firmaların karlılık duruma ve katkı sağlar. Sektördeki firmalar veya girecek olan yeni firmalar, belirli bir şantiyede çalışmıyorsa ve kısa aralıklarla farklı çalışma sahalarına yöneliyorsa, mutlaka mobil konkasörleri tercih etmelidir. Mobil konkasörler, çok rahat bir şekilde kurulabilen bir yapıda üretilmektedir. Ayrıca farklı sahalara taşınma işlemleri de güç olmayıp, sadece tek bir tır ile nakliyesi yapılabilmektedir. Mobil konkasörlerin, hidrolik yapısı dolayısıyla bakım işlemleri de kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

K
Konkasör tesisleri üretim kapasitesi olarak 125 tondan 600 tona kadar çıkabilen malzeme üretim potansiyeline sahiptir. İşletmeler, çalışma alanlarındaki gerçekleştirdikleri malzeme üretimine bağlı olarak farklı kapasitelerdeki konkasör tesislerini tercih etmektedir. Konkasörler 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık olarak üretilmektedir. 90’lık konkasör tesisleri saatte ortalama 125 tondan 180 tona kadar çıkabilen bir kapasiteye sahiptir. 110’luk konkasörler, 250 tondan 300 tona, 125’lik konkasörler, 350 ile 400 ton arasında üretim yapabilmektedir. 140’lık konkasörler ise en yüksek kapasitelerde üretim yapabilen konkasörlerdendir. Bu konkasörler, 450 tondan 600 tona kadar ciddi bir miktarda malzeme işleyebilmektedir. Tesislerdeki üretim kalitesini artırabilmek için, talebe göre farklı kırıcılarda eklenebilmektedir.

Konkasör Tesisleri

Firmamız, konkasör imalatını kendi bünyesinde uzman ekipleriyle gerçekleştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretimlerde yapan firmamız, öncelikle tesislerin çizimlerini ve tasarımlarını deneyimli mühendisleriyle yapmakta ve ardından üretim sürecini gerçekleştirmektedir. Üretimi yapılan tüm konkasör tesisleri, imalat sürecinin ardından birçok kontrolden geçmekte ve sorunsuz bir şekilde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Firmamız, satış işlemlerini garantili ve güvence altında gerçekleştirmekte ve satış sonra da ihtiyaç duyulan anlarda beraber çalıştığı firmalara teknik destek sağlamaktadır. Yedek parça değişimleri, onarım işlemleri ve bakım ihtiyaçlarında firmamız yardımcı olmaktadır. Firmamızın ileri teknoloji ürünü olan sabit ve mobil konkasör tesisleri satın almak için firmamızı ziyaret ederek veya arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sabit Konkasör
5 (100%) 2 votes

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir