Blog Details

Sabit Kırma Eleme

Sabit Kırma Eleme

Taş kırma ve eleme işlemleri üzerine çalışmalar yapan firmalar, sabit kırma ve eleme tesisleri ve mobil kırma ve eleme tesislerini kullanmaktadır. Bu tesislerin birbirinden ayrıldığı kritik noktalar bulunur. Mobil kırma ve eleme tesisleri, kısa süreli aralıklarla belirli bir alanda çalışmalarla yapıp, başka alanlara yönelen ve seyyar bir yapı da çalışmalarını yürüten firmalar için gerekli olan tesislerdir. Bu tesisler, kolay kurulabildiğinden ve tek bir nakliye aracıyla taşınabildiğinden dolayı tercih edilmektedir. Sabit kırma eleme tesisleri ise, isminden de anlaşılacağı üzere, sabit alanlarda yüksek verimlilik sağlayan tesislerdir. Bu tesisler, mobil kırma ve eleme tesislerine göre daha çok kırma işlemi gerçekleştirir. Ancak mobil kırma tesislerindeki taşınma kolaylığı, sabit kırma ve eleme tesislerinde bulunmamaktadır. Bu nedenle firmalar, çalışma yapacakları alanda ne kadar süre faaliyet göstereceğini doğru saptamalıdır. Sektörde hatalı tesis alımları, firmaları maddi zararlara uğratmaktadır. Çalışmalar başlamadan önce yapılacak analizler ve çalışma alanına en uygun tesislerin alımı en önemli işler arasındadır.
Kırma ve eleme tesisleri, granit, bazalt, kireç taşı, kalker ve kalsit gibi sert fakat yumuşak olan taşların kırım işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Tesislerde üretilen malzemeler, inşaatlardan yol yapımına, tren yolu yapımından birçok yapı sektörüne kadar kullanılmaktadır. Kırma ve eleme tesislerinde iş verimliliğini ve sürekliliğini sağlayabilme adına, tek bir tesis altında kırma, eleme, yıkama ve depolama işlemleri yapılabilmektedir. Firmamızın özel üretimi sonucu, ayrı tesislere ihtiyaç duyulmaksızın çalışmalar yüksek verimlilik ile sağlanabilmektedir. Her firma tüm işlemleri gerçekleştirmediğinden, sadece kırma faaliyeti ya da yıkama ve eleme yapan firmalar içinde ihtiyaçlarına uygun tesisler üretilmektedir. Sektörü çok iyi bilen ve sektör için gerekli yüksek bilgi seviyesine sahip olan firmamız, beraber çalıştığı firmaların çalışmaları için gerekli olan tesis ve iş makinelerini doğru analiz etmekte ve en doğru tesisleri inşa etmektedir.  Firmamızla çalışmanın en güzel yanlarından biri ise, çalışmalarda kullanılmak üzere alınan tesislerde sürpriz yaşanmamasıdır. Firmamız sorunsuz, yüksek kalitedeki dayanıklı üretimleriyle, sektörün en bilinen markasıdır.

Taş Kırma Eleme Tesisleri

Tüm tesis üretimlerimiz otomasyon sistemine sahiptir. Firmamızın üretmiş olduğu taş kırma eleme tesisleri saatte 75 tondan 1000 tona kadar üretim kapasitesi olan tesislerdir. Firmamız,  çalıştığı firmaların gerçekleştirdiği malzeme üretim kapasitene bağlı olarak özel üretimlerde gerçekleştirmektedir. Firmamızın kırma ve eleme tesisi üretimleri, yurtiçinde gördüğü ilgiyi yurtdışından da görmekte ve yüksek sayıda ihracat yapmaktayız. Ülke ekonomine ve sektöre yaptığı katkılarla, sektörün lider firması olmayı başarmıştır. Firmamızın garantili ve güvence altında satışa sunduğu tüm kırma ve eleme tesislerimiz, en ekonomik koşullarda ve ödeme kolaylığı ile piyasaya sunulmaktadır. Firmamızla çalışmak ve yüksek kalitede tesis sahibi olmak için firmamızı ziyaret ederek veya telefonla irtibat kurarak fiyat ve bilgi talep edebilirsiniz.Sabit kırma eleme tesisi fiyatları için bizlerle iletişime geçiniz .

Sabit Kırma Eleme
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir