PDK Kırma Eleme Tesisi Sistemleri Kalitesiyle Firmamızda 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

PDK Kırma Eleme Tesisi

PDK Kırma Eleme Tesisi

Kırma eleme tesislerinde ilk işlem büyük taş ve kaya parçalarının küçük boyutlara getirilme işlemidir. İstenilen boyutta malzeme üretimi sağlayabilme adına, kırma işlemleri tesisteki işlemler arasında en önemli işlemdir. Diğer işlemlere geçilebilmesi adına kırma işlemlerinin istenilen kalitede ve özellikte olması gerekir.  Kırma ve eleme tesislerinde kırma faaliyetleri, darbe yaparak, sıkıştırma yaparak ve daha birçok teknik kullanılarak yapılmaktadır. Kırma ve eleme tesislerinde yaygın olarak kullanılan kırıcılar arasında, en çok tercih edilenlerden kırıcılar arasında bulunan primer darbeli kırıcılar, birincil kırıcı olarak kullanılmaktadır.
Primer darbeli kırıcılar kısaca PDK olarak da isimlendirilmektedir. Kırma hızı oldukça yüksek olan bu kırılar, özelikle kalker gibi taşların kırılma işlemlerini başarıyla gerçekleştirmedir. Silis oranı yüksek olan ve orta sertliğe sahip malzemelerin kırılma işlemlerinde tercih edilmektedir. Primer darbeli kırıcıların küçültme oranı ve kübik oranı oldukça yüksektir. PDK kırma eleme tesislerindeki yüksek performansıyla birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Primer kırıcılar, çeneli kırıcılara oranla, ince malzeme elde edilmesinde daha başarılıdır. Bu özelliğiyle sekonder kırıcılara yardımcı olmakta, hatta sekonder kırıcılar yerine bazen tercih dahi edilmektedir.  PDK, gövde olarak iki parçadan oluşmaktadır. Hidrolik sisteme sahip yapısıyla gerekli durumlarda bakım işlemleri ve yedek parça değişimleri gibi durumlarda kolaylıkla işlem yapılabilmesini sağlamaktadır.
Firmamızın üretmiş olduğu PDK, uzun ömürlü ve dayanıklı olarak firmaların tesislerinde kullandığı elemanlar arasındadır. Kırıcıların tesisteki en önemli ekipmanlardan olması dolayısıyla, zorlu çalışma şartlarına karşı dayanıklılığı ve çalışma verimliliği çok önemlidir. Firmamızın PDK imalatı, özel olarak rotor çelik dökümlerden ve yüksek manganlı çeliklerle gerçekleştirdiğinden uzun yıllar boyunca etkin bir performans sağlamaktadır. Primer darbeli kırıcılar, sağlam gövde yapısı, küçültme gücü, düşük maliyeti, hidrolik yapısı ve yüksek performansıyla öne çıkan özelliklere sahiptir. PDK ihtiyacı olan firmalar, mutlaka firmamızdan fiyat teklifi almakta ve genellikle seçimini firmamız tarafından yapmaktadır. Özel üretimlerimizle, sektöre verdiğimiz destek, beraber çalıştığımız firmalarda büyük memnuniyet oluşturmaktadır.

PDK Kırma Eleme Tesisi

Firmamız, tüm kırıcı üretimlerini yüksek standartlarda gerçekleştirmektedir. PDK imalatına da özel bir üretim süreci uygulayan firmamız, garantili ve sorunsuz çalışan yüksek performanslı üretimler gerçekleştirmektedir. Üretimi yapılan tüm kırıcılarımız, test işlemlerinden geçmekte ve sorunsuz olarak hizmete sunulmaktadır. Kırıcılarımız, satış sonrası firmamız tarafından garanti altındandır. Gerekli ve acil durumlarda firmamız teknik ekibiyle hizmet sağlamakta ve gerekli bakım, tamir, montaj, yedek parça değişimi gibi ihtiyaçları gidermektedir. Firmamızın üretimleri CE standartlarında gerçekleştirilmekte ve birçok ülkeye de ihraç edilmektedir. Yurt içi ve yurtdışında büyük ilgi gören firmamız, ülkemizde sektörün en çok tercih edilen lider firması konumunda bulunmaktadır. Firmamız bünyesindeki PDK kırma eleme tesisi fiyatları ve diğer kırıcı çeşitlerimiz hakkında fiyat ve bilgi almak için telefonla arayabilir ya da firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

PDK Kırma Eleme Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir