Blog Details

Mobil Konkasörler

Mobil Konkasörler

Kırma ve eleme tesislerinde yapılan çalışmalarda ihtiyaç duyulan tüm özellikler, mobil konkasörler de bulunmaktadır. Mobil konkasör tesisleri, kırma eleme tesislerinin yaptığı tüm çalışmaları yapabilen aynı zamanda mobil avantajlar sunan tesislerdir. Mobil konkasör tesisleri, özellikle çalışma alanı sürekli olarak değişen ya da dar olan sahalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Mobil tesislerin en önemli avantajı, taşınma ve kurulum kolaylığıdır. Sabit tesislerde kurulum işlemleri ve taşınma işlemleri günlerce sürmekte ve alt yapı çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Mobil tesislerde ise böyle bir durum söz konusu olmayıp, tüm tesis tek bir tır ile taşınarak yeni çalışma sahalarına aktarılmaktadır. Kısa kurulum işlemlerinin ardından çalışmalar zaman kaybetmeksizin başlamakta ve verimli bir üretim süreci yaşanmaktadır. Mobil konkasör tesisleri firmalara özellikle zaman ve taşınma maliyeti konusunda büyük bir katkı sağlamaktadır.
Mobil konkasör tesisleri, farklı kapasitelerde üretilmektedir. Firmalar ihtiyaç duydukları kapasitelerde mobil konkasörler alarak çalışmalarında kullanmaktadır. Sektörde yaygın olarak kullanılan mobil konkasör tesisleri, PRO-70, PRO-90, PRO-100, PRO-12 ve PRO-150’dir.

PRO-70 mobil konkasör tesislerinde saatte ortalama 70 ile 100 ton arasında üretim yapılabilmektedir. Genellikle bütçesi düşük olan firmaların tercihidir. PRO-90 mobil konkasör ise saatte 120 ile 150 ton arasında malzeme üretimi gerçekleştirir. Hem düşük hem de orta sermayeli firmalarca kullanılmaktadır. PRO-100 mobil konkasör ise saatte 150 ile 200 ton arasında üretim yapmakta ve orta sermayeli firmaların sıkça tercih ettiği bir mobil konkasör tesisidir. PRO-120 mobil konkasör tesisleri ise saatte 200 ile 250 ton gibi yüksek kapasitede üretim gerçekleştirmektedir. Hem orta hem de yüksek sermayeli firmalarca kullanılmaktadır. PRO-150 ise mobil konkasör tesisleri arasında en yüksek kapasitelerde üretim yapan tesislerin başında gelmektedir. Saatte 300 tona kadar üretim yapılabilen PRO-150 mobil konkasör tesisleri, yüksek sermayeye sahip olan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Firmamız, gelen isteklere bağlı olarak firmalara özel mobil konkasör imalatı da yapmaktadır.

Fabo Mobil Konkasör Tesisleri

Firmamız, mobil konkasör üretimini uluslar arası kalite standartları doğrultusunda yapmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek üretimlerine her aşamada enjekte eden firmamız, sektörün en teknolojik ve yüksek performanslı konkasörlerini üretmektedir. Hem sabit hem de mobil konkasör üretimlerini her kapasitede üreten firmamız, tüm satışlarını garanti kapsamında gerçekleştirmektedir. Firmamızdan, mobil konkasörler hakkında bilgi almak, fiyatlarını öğrenmek ve sorularını sormak isteyenler, iletişim numaralarımızdan firmamızla irtibat kurabilir ya da firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Konkasörler
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir