Blog Details

Mobil Konkasör Tesisi Fiyatları

Mobil Konkasör Tesisi Fiyatları

Taş kırma ve eleme tesislerinde, mobil ayrıcalığına sahip olarak üretilen tesislerin önemi büyüktür. Sektördeki çalışmaların zorluğu bilindiğinden, mobil tesisler büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sektörde yapılan çalışmalarda çalışma süreleri bazı sahalarda uzun süreyi kapsarken, bazı sahalarda çalışmalar kısa soluklu olmaktadır. Uzun süreli çalışmalarda sabit konkasör tesisleri alt yapı çalışmalarının ardından kullanıma hazır hale getirilmektedir. Taşınma ve kurulumu zorlayıcı olan sabit konkasör tesisleri kesinlikle uzun süreli çalışmalarda kullanılmalıdır. Uzun vadede son derece etkin ve verimli bir üretim süreci yaşanmasını sağlamaktadır. Uzun süreyi kapsamayan çalışmaların ise olmazsa olmazı mobil tesislerdir. Mobil konkasör tesisleri, kısa vadeye dayanan ya da çalışma alanı dar olan sahalarda başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Mobil konkasör tesisler, sabit tesislerin aksine uzun alt yapı çalışmalarına ihtiyaç duymamaktadır. Nakliyesi de yeni sahalara tek bir tır ile yapıldığından, nakil masrafları son derece azdır. Engebeli arazilerde de başarıyla çalışan mobil konkasör tesisleri, sabit konkasör tesislerinin yaptığı tüm işlemleri de gerçekleştirme yetisine sahiptir. Mobil konkasör tesisleri, farklı kapasitelerde üretilmektedir. Mobil konkasör tesisi fiyatı konusunda da belirleyici olan hangi kapasitede konkasör tesisisin alındığıdır. Düşük kapasitede çalışan tesislerin fiyatı çok daha uygunken, yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren mobil konkasörlerin fiyatları da yüksektir. Piyasada, 70lik, 90lık, 100lük, 130luk ve 150lik mobil konkasör tesisleri yaygın olarak bulunmaktadır. 70lik mobil konkasör tesisleri saatte 100 tona kadar üretim gerçekleştirmektedir. 90lık mobil konkasör tesisinde ise 150 tonu bulan saatlik çalışma performansı bulunmaktadır. 100lük mobil konkasör tesisinde saatte 200 tona kadar üretim yapılmaktadır. 130luk mobil konkasör tesisinde ise bu rakam 250 tona kadar çıkabilmektedir. En yüksek kapasitede üretim yapan mobil konkasör tesisi ise 150lik mobil konkasörlerdir. 150lik mobil konkasör tesisinde saatte 300 tona kadar üretim yapılmaktadır. Bu tesisler büyük ölçekli firmaların tercih sebebidir.

Mobil Konkasör Tesisi Fiyatları

Firmamız, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, arzu edilen özelliklerde özel mobil konkasör tesisi imalatı da yapmaktadır. Sektördeki bilgi ve tecrübesiyle yıllardır ihtiyaç duyulan tüm tesis ve iş makinelerini CE Standartları doğrultusunda üreten firmamız, ülkemizde sektörün lideri konumunda bulunmaktadır. Tüm mobil konkasör tesisi çeşitlerimiz garanti güvencesi altında müşterilerimize sunulmaktadır. Sektörde ön planda olan bir firma olmasına karşın Fabo Makine olarak, tüm mobil konkasör tesisi satışlarında en cazip fiyatlarda satışlar yapılmaktadır. Firmamızdan, mobil konkasör tesisi fiyatları hakkında bilgi ve satın alma işlemleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Mobil Konkasör Tesisi Fiyatları
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir