Mobil Kırma Eleme Tesisi | Son Sistem Gelişmiş Makinalar 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Mobil Kırma Eleme Tesisi

Mobil Kırma Eleme Tesisi

Taş kırma ve eleme tesisleri,  sektörün gelişimiyle beraber büyümeye devam ediyor. Tesis üretimi yapan firmalarda, sektördeki değişimlere ve şartlara karşı farklı tesislerin üretimi konusunda çalışmalar yapıyor. Firmaların iş gücüne ve çalışma zamanına bağlı olarak doğru tesis tercihi yapması çok önemlidir. Firmamız, tesislerin üretimini bizzat bünyesi altında gerçekleştirmekte ve satışa sunmaktadır. Piyasada yaygın olarak kullanılan sabit kırma ve eleme tesisleri, uzun süreli ve sabit bir alanda çalışma yapılan işletmelerin tercih ettiği ve uzun vadeli olarak kullandığı tesislerdir. Bazı firmaların iş sahası sürekli olarak değiştiğinden ve sabit bir alanda çalışma yapmadığından dolayı mobil kırma eleme tesisleri üretilmiştir. Mobil tesisler, hidrolik sistem ile üretildiğinden kolay kurulum imkânına sahiptir. Ayrıca üretimlerde nakliye kolaylığı da düşünülerek üretilmiş ve tek bir tır ile tüm sistem kolaylıkla taşınabilmektedir.

Seyyar yapı olarak da isimlendiren mobil santraller, sabit santrallerin gerçekleştirdiği tüm işlemleri de başarıyla yapabilmektedir. Tüm taş kırma eleme ve yıkama tesislerimizde kırma ve eleme işlemleri, yıkama ve depolama faaliyetleri tek bir tesis altında yapılabilmektedir. Bu özellik geniş kapsamlı çalışan firmalara büyük maddi kazanç ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Firmalar tek bir faaliyet üzerinde çalışan firmaları da düşünmüş ve buna bağlı üretimler gerçekleştirmiştir. Bazı firmalar sadece kırma faaliyetleriyle ya da eleme işlemleriyle çalışmalar sağlamaktadır. Firmamız tüm kırıcı çeşitlerini firmaların hizmetine sunmaktadır. Kum eleme tesislerimizde yine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Kırıcılar, sıkıştırma, darbe yaparak ve daha birçok teknikle kırım işlemlerini yapmaktadır.

Kırma Eleme Tesisi Sistemleri

Kırma ve eleme tesislerinin çalışma faaliyetleri öncelikle, taş ocaklarında elde edilen farklı büyüklüğe sahip taşların işlemlerden geçirilerek özelliklerine göre sınıflandırılmasıyla başlamaktadır. Ardından eleme işlemleri yapılarak gereksiz atıklardan kurtulma sağlanır. Yıkama işlemlerinin ardından depolaması yapılarak hizmet için uygun hale getirilir. Farklı büyüklükte ve özellikte birçok ürün elde edilmektedir. Sektörde kullanılan işlerde kullanım ihtiyacına göre uygun olan ürünler firmalara sunulmaktadır. Firmamız sabit ve mobil kırma ve eleme tesisi imalatını yapmaktadır. Üretimlerimizin insan sağlığına zarar verici hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Tesislerin doğaya karşı da bir kirliliği bulunmaktadır.

Firmamız, sektörde yıllardır hizmet vermekte ve müşteri memnuniyeti odaklı politikasıyla sektörde tanınan ve tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Firmamızın üretimleri AB Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Yurtdışına da ihracat yapan firmamız, sektörde yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Müşteri isteklerine bağlı olarak özel üretimlerde yapılmaktadır. Deneyimli ve işinin ehli ekibiyle 7 gün 24 saat müşterilerine teknik destek de sağlamaktadır. Montaj, tamir, bakım ve diğer tüm sorunlarda müşterilerimizin yanında olmaktayız. Firmamızın satışını yaptığı tüm tesis, santral ve makineler garanti kapsamında sunulmaktadır. Firmamızı daha yakından tanımak, üretimlerini görmek ve bilgi sahibi olmak için firmamızı ziyaret edebilir ya da telefonla arayabilirsiniz.

Mobil Kırma Eleme Tesisi
5 (100%) 1 vote

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir