Mobil Kırma Eleme Tesisi İmalatı Ve Satışları Fabo'da 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Mobil Kırma Eleme

Mobil Kırma Eleme

Kırma ve eleme çalışmaları, günümüzde yapı sektörlerinde kullanılmak üzere gerekli olan malzemelerin üretimini sağlamak için yapılmaktadır. İşlemlerin yapılabilmesi için kırma ve eleme tesisleri üretilmekte ve firmalar tesisler aracılığıyla çalışmalarını yürütmektedir. Teknolojik gelişmeler ve sektördeki büyüme ile birlikte tek bir tesis altında tüm işlemler yapılabilmektedir Sektöre girmek isteyen bir firmanın, kırma, eleme, yıkama ve depolama faaliyetleri için ayrı tesislere ihtiyaç duymamaktadır. Firmamız tüm bu üretim elemanlarını tek bir tesis altında birleştirmiş ve firmalara ve sektöre büyük kolaylık sağlayan tesisler imal etmiştir.
Firmalara iş gücüne bağlı olarak tesisler satın almaktadır. Dileyen firmalar sadece kırma veya eleme yapacaksa buna bağlı olarak bir tesiste alabilmektedir. Sabit bir alanda çalışma yürütmeyen ve sürekli farklı sahalarda çalışmalar yürüten firmalar içinde mobil kırma eleme tesisleri üretilmektedir. Mobil tesisler, sabit taş kırma ve eleme tesislerinin gerçekleştirmiş olduğu tüm işlemleri başarıyla yapabilmektedir. Mobil tesislerin farkı, farklı sahalara taşınma kolaylığı ve kurulum olanağıdır. Mobil santrallerdeki kırma işlemleri için birçok farklı kırıcılar bulunmaktadır. Sıkıştırarak veya darbeli bir biçimde kırımlar gerçekleştirilmektedir. Özellikle çok işleve sahip olan primer kırıcılar ile farklı boyutlardaki malzemeler rahatlıkla kırılabilmektedir. Mobil santrallerin en büyük avantajlarından birisi, tek bir şase üzerine kurulu olduğundan, firmaların maliyetlerinde ve üretim sürecinde ciddi karlılık sağlamasıdır. Firmalar böylece hem zaman kaybı yaşamamakta hem de etkin ve verimli bir üretim süreci geçirmektedir.

Mobil Kırma Ve Eleme Tesisleri İmalatı

Mobil tesisler tamamen hidrolik bir sistem ile üretilmektedir. Bu özelliği kolay kurulumun gerçekleşmesini sağlamaktadır. Çalışma sahalarına gidildiğinde hidrolik tesisler kısa süre içerisinde kurularak çalışma yapılabilmesi için hazır hale getirilmektedir. Firmamız sabit tesislerde olduğu gibi mobil kırma ve eleme tesislerinde de CE (Avrupa Birliği) standartlarına bağlı hareket etmekte ve standartlara uygun en kaliteli ve yüksek performansa sahip tesis üretimleri yapmaktadır. Üretim sürecinde çevreye ve insan sağlığını tehdit edici hiçbir madde ve malzeme kullanılmaması sebebiyle de önemli bir artı kazanmıştır. Tesislerimiz, müşterilerin iş faaliyetlerinde kullanacağı işlere en uygun ve uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Etkin ve verimli çalışmayan tesisler müşterilere satılmamaktadır. Özel üretimlerde yaptığımızdan, müşterilerin iş ihtiyaçlarını karşılayacak tesisler mühendislerimiz tarafından çizimleri yapılarak üretim bölümüne gönderilir. Mobil kırma ve eleme tesisleri imalatı yapılarak, çeşitli kontrol ve testlerin ardından sorunsuz olarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Satışı yapılan tüm tesislerimiz firmamız tarafından garanti kapsamında satılmaktadır.
Firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı politikası gereği, teknik destek ekibimiz haftanın her günü hazır tutulmakta ve gerektiği durulmada müşterilerimizin sorunlarına karşı destek sağlamaktadır. Onarım, bakım, yedek parça değişimi ya da montaj ihtiyaçlarında firmamız müşterilerinin daima yanında olmaktadır. Sabit ve mobil kırma eleme tesisleri ihtiyaçlarınızda firmamızdan fiyat ve öneri almadan tesis almamanızı hatırlatır, firmamızı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Mobil Kırma Eleme
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir