Kum Eleme Tesisi | Fabo Kum Eleme Yıkama Tesisleri 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Kum Eleme Tesisi

Kum Eleme Tesisi

Kum eleme yıkama tesisleri, taş ve çakılların, kirlilik durumuna tek ve çift kademeli olarak çalışmaktadır. Dere yataklarından ortaya çıkarılan ürünlerin yabancı maddelerden ayrılması için yıkama helezonu, bantlı besleyiciler, yıkama elek gibi makineler kullanılmaktadır. Gerektiği durumlarda kırıcılar ile desteklenerek farklı amaçlar için kullanım olanağına sahiptir. Firmalar, eleme ihtiyacına göre farklı formatlarda çalışma gösterebilen kum eleme tesislerinden en uygun tesisi bünyesine alarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Kum Eleme Yıkama Tesisleri

Kum eleme yıkama tesisleri bir nevi geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Kirli malzemeleri yıkayıp eleklerden geçirdikten sonra kullanım için uygun hale getiren bu tesisler, birçok sektörün kullanmak için ihtiyaç duyduğu üretimleri gerçekleştirmektedir. Kum eleme tesisleri ortalama olarak saatte 60 ile 300 ton arasında malzeme üretimi gerçekleştirebilmektedir. Çalışma mekanizmasında ilk olarak dere yataklarındaki malzemeler elekten geçirilmektedir. Elekten geçirilen malzemeler boyutlarına göre farklı şekilde sınıflara ayrılmaktadır.  Sınıflandırılan malzemeler yıkama işlemlerinden geçirilerek kullanım için uygun bir hale getirilir.

Taş kırma ve eleme tesislerinde tek bir tesis içerisinde kırma, yıkama, eleme ve depolama işlemleri yapılabilmektedir. Bazı firmalar tüm bu faaliyetlerden bağımsız olarak belirli işleri yaptığından tesisin tüm elemanlarına ihtiyaç duymamaktadır. Bazı firmalar sadece kırma faaliyeti gösterirken, bazı firmalar sadece eleme ve yıkama işlemleri gerçekleştirmektedir. Firmamız, firmaların yapacakları iş faaliyetlerine uygun tesislerin üretimini gerçekleştirmektir. İster sadece kırma, ister yıkama ve eleme işi yapsın, tüm firmalara ihtiyacı olan tesis inşa edilmektedir.
Firmamız sektörde yıllardır yer alan ve gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gerçekleştirdiği satışlarla sektörün en önemli firması durumuna gelmiştir. Tüm tesis elemanlarını yurtdışına ihracatta yapan firmamız, satış odaklı değil, müşteri memnuniyeti odaklı politikasının gereği olarak sektörde haklı bir gurur yaşamaktadır. Firmamız santral üretimlerinde olduğu gibi kum eleme tesisi imalatında da CE standartlarına uygun olarak hareket etmiş ve yüksek kalite ve verimlilik gösteren tesislerin üretimini gerçekleştirmiştir.

Firmamız müşteri beklentilerine uygun olarak hareket etmekte ve üretimlerini bu şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamıza gelen ve tesisten beklentilerini belirlen müşteri firmaların, arzu ettikleri tesisler mühendislerimiz tarafından çizilir ve üretilmek üzere gerekli bölüme iletilir. Müşteri beklentileriyle en uyumlu olan üretimlerimiz, imalat aşamasının sonlanmasıyla ortaya çıkmaktadır. İmalatı yapılan tüm kum eleme tesislerimiz çeşitli testlerden geçirilerek müşteriler için sorunsuz hizmet sağlayacak şekilde teslim edilir.
Satış öncesi gösterilen ilgi ve alaka satış sonrası da devam etmekte ve firmamız daima müşteri memnuniyetine önem vermekte ve sorunları karşısında gerekli desteği sağlamaktadır. Acil durumlar karşısında teknik ekibini sürekli hazır tutan firmamız, bakım, onarım, montaj ya da yedek parça değişimi gibi durumlarda müşterilerine destek ve hizmet sağlamaktadır. Firmamızla iletişim kurmadan santral ve tesisler almamanızı ve mutlaka firmamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sektörün lideri olan firmamız en ekonomik koşullarda en yüksek kalitedeki kum eleme tesislerini müşterileri için üretmek ve satışa sunmaktadır.

Kum Eleme Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir