Kum Çakıl Mıcır Kırma Eleme Yıkama Tesisi | Fabo Makina 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Kum Çakıl Mıcır Kırma Eleme Yıkama Tesisi

Kum Çakıl Mıcır Kırma Eleme Yıkama Tesisi

Taş kırma işlemlerinin yapılmasının ardından eleme işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Taş kırma ve eleme tesisleri, tek bir tesis altında birleşerek işlemlerin daha kolay ve hızlı yapılmasını sağlamaktadır. Bazı firmalarca tercihe bağlı olarak ayrı yapılsa da geniş kapsamlı çalışmalar yapan firmalar bu tip tesisleri oldukça tercih etmektedir. Tesislerde ilk işlemler kırma üzerine gerçekleşmektedir. Taş ocaklarından elde edilen malzemeler, kırıcı yardımıyla kırılarak ufak parçalara ayrılmaktadır. Her malzemenin kırılma işlemi aynı kolaylıkta olmadığından farklı kırıcı çeşitleri kullanılır. Kırılacak taşın boyutuna ve elde edilmek istenen malzeme türüne göre istenilen malzemeler bu kırıcılarla elde edilmektedir.
Kırımı yapılan taşlar, eleme işleminden geçerek yabancı maddelerden arındırılır. Eleme tesislerinin kırma tesisleriyle birlikte aynı şase üzerinde bulunması çalışmaları hızlandırmaktadır. Kum çakıl mıcır kırma eleme yıkama tesisleri olarak da isimlendirilen bu tesisler adından da anlaşılacağı üzere, kırma faaliyetleri neticesinde veya dere yataklarından sağlanan kum, çakıl, mıcır gibi malzemelerin elemesini geçirerek kullanım için uygun hale getirir. Elemeden geçen ve kullanım için uygun olan malzemelerin yıkaması yapılarak depolama birimine aktarılır. Depolama işlemleri, tesiste yapılan işlemlerin sektörde kullanılmak üzere hazır hale getirilmesindeki son evredir. İş faaliyetlerinin sonucunda kaliteli malzeme ortaya çıkarılması için, tesislerin yüksek kalite ve verimlilik ile çalışması gerekmektedir.
Tesis satın alırken, üretimde kullanılan teknoloji ve standartları bilmek, dayanıklılığı ve üretim kalitesi hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Bu doğrultuda sektördeki firmaların tesis ihtiyaçlarında, sektörde adından söz ettirmiş firmaları tercih etmesi gerekir. Firmamız yıllardır ürettiği tesis ve santralleriyle sektörün lideri konumundadır. Firmamızın üretmiş olduğu tüm tesis ve santraller Avrupa Birliği standartları göz önünde bulundurularak imalat işlemlerinden geçmiştir. Üretim sürecinde çevreye ve insan sağlığına karşı tehdit edici unsurlar barındıran herhangi bir madde ve malzemeye yer verilmemiştir. İnsana sağlığına, doğaya ve müşterilerine saygısını her aşamada göstermiştir.
Firmamız özel üretimlerde gerçekleştirmektedir. Beraber çalışılan firmaların, yapacakları işlerinde kullanmak üzere gerekli özelliklere sahip tesis ve santraller, işinde deneyim sahibi mühendislerimiz tarafından çizilerek hazırlanmaktadır. Tesis üretimlerinin gerçekleştirilmesini ardından, tesisler çeşitli test ve aşamalardan geçerek sorunsuz ve yüksek performans gösterecek şekilde müşteri firmaların hizmetine sunulmaktadır. Satış sonrası da montaj, demontaj gibi hizmetler verilmektedir. Beraber çalışılan firmaların işlerinde aksamama yaşanmaması adına, teknik ekibimiz sürekli hazır beklemektedir. Müşterilerin yaşadığı aksaklıklar karşısında ekibimizle verdiğimiz acil desteğimiz karşısında müşterilerimiz daima memnun edilmiştir. Uzun ömürlü tesislerimizin, gerekli durumlarda bakımı, onarımı ve yedek parça değişimi gibi ihtiyaçları firmamızca yapılmaktadır. İmalatını gerçekleştirdiğimiz ve satışa sunduğumuz tüm tesis ve santrallerin özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Kum Çakıl Mıcır Kırma Eleme Yıkama Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir