Blog Details

Konkasör Tesisi Satılık

Konkasör Tesisi Satılık

Konkasör tesisi, kısaca tarif etmek gerekirse taş kırma tesisi olarak ifade edilmektedir. Konkasör tesisleri, farklı büyüklükteki taş ve kaya parçalarını kırarak küçük parçalar haline ya da kum haline getirerek birçok sektörde kullanılmak üzere gerekli olan malzemenin üretimini gerçekleştiren tesislerdir. Bu tesislerde elde edilen küçük parçalar inşaat, yol yapımı gibi yapı sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Konkasör tesisler, kırılması güç taşları bile kırma işleminden geçirerek geri dönüşüme kazandırmaktadır. Konkasör tesisleri farklı üretim kapasitelerinde ve özelliklerde üretilmektedir.
Konkasör tesislerinde öncelikle tesisi satın alacak olan firmanın çalışma sahasındaki iş süresini doğru saptaması gerekmektedir. Çalışma ve proje süresinin uzunluğuna bağlı olarak sabit konkasör tesisleri tercih edilmelidir. Bu tesisler, uzun süreli projelerde etkin ve verimli bir performans sağlayarak yüksek kapasitelerde üretim gerçekleştirmektedir. Konkasör tesislerinde tercih edilen bir diğer model ise mobil konkasör tesisidir. Bu tesislerde kolay taşınabilir ve kurulabilir özelliğiyle kısa süreli projelerde ve farklı iş sahalarındaki çalışmalarda başarılı olarak kullanılır. Mobil konkasör tesisleri, sürekli olarak farklı sahalarda çalışma gösterdiğinden seyyar konkasör tesisi olarak da ifade edilmektedir.
Firmaların konkasör tesisi tercihi yapmadan önce çalışma sürelerini doğru belirlemeleri ve buna bağlı olarak konkasör satın alımı yapmaları en önemli hususlardan birisidir. Bu işlemin ardından üretimi yapılacak miktara bağlı olarak ve bütçeye bağlı olarak hangi kapasitede konkasör alınacağına karar verilmelidir. Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği konkasör tesisleri 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık gibi farklı kapasitelerde üretim gerçekleştirmektedir. Bu konkasörler saatte ortalama 125 tondan 600 tona kadar çıkabilen yüksek performanslı tesislerdir. Düşük, orta ve yüksek kapasitede üretim gerçekleştirecek firmalara yönelik üretimleri bulunan firmamız, talebe bağlı olarak özel tesis imalatı da yapmaktadır.
Kullanacağı konkasör tesisini ve hangi kapasitede konkasör alacağını belirleyen firmalar, mutlaka kaliteli ve güçlü özelliklerde üretim gerçekleştiren firmalardan satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Konkasör tesisi satılık olarak satışa sunulduğu andan satış sonrasına kadar daima firmamızın güvencesi altındadır. Piyasada çokça rastlanan satış sonrası kesilen ilgi ve alaka problemi firmamız tarafından yapılmamaktadır. Firmamız, satış sonrası da gerekli tüm desteğini çalıştığı firmalara sağlayarak, yüksek müşteri memnuniyeti oluşturmuştur. Satış öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ve hizmetle firmamız ülkemizin lider firması konumunda bulunmaktadır.

Satılık Konkasör Tesisleri

Üretimini gerçekleştirdiği tüm tesis, santral ve iş makinelerini yurtdışına da ihraç eden firmamız, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. Tüm üretimlerimizin Avrupa Birliği Standartlarına göre yapılmasıyla yüksek kaliteye sahip dayanıklı ve güçlü iş makineleri üretimi yapmaktayız. Firmamızın üretimleri uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmakta ve bir problem olması durumunda firmamızın garantisi altındadır. Teknik ekimiz, müşterilerimizin tesislerinde ihtiyaç duyacağı bakım, onarım ve yedek parça değişimi gibi ihtiyaçlarda da destek sağlamaktadır. Firmamızın satışa sunduğu satılık konkasör tesisi fiyatları hakkında fiyat teklifi almak için firmamızı aramaktan çekinmeyiniz.
Konkasör Tesisi Satılık
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir