Blog Details

Konkasör Tesisi Fiyatları

Konkasör Tesisi Fiyatları

Konkasör tesisleri, kırılma güçlüğü ne olursa olsun, farklı boyutlarda ve özeliklerdeki taşları kırıp ufak parçalar haline getirmektedir. Bu tesislerde elde edilen malzemelerde yapı sektöründe kullanılmaktadır. Yol yapım çalışmaları ve inşaat sektörü için konkasör tesislerinde elde edilen malzemelerin önemi büyüktür. Bu sektörde yaşanan gelişmeler ve ilerlemeler, sektörde daha çok malzeme ihtiyacı doğmasını sağladı. Birçok firma konkasör tesisi kurarak sektörde çalışmalara başlamak istediğinden, en merak edilen soruların başında konkasör tesisi fiyatları geliyor. Konkasör tesislerinde fiyatlar, alacağınız konkasör tesisin tipine ve kapasitesine bağlı olarak değişmektedir.

Konkasör tesisleri sabit ve mobil olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Sabit konkasör tesisleri satın almak isteyen firmaların, çalışma alanlarında uzun süre faaliyet göstereceğini kesinleştirmesi gerekmektedir. Sabit konkasör tesislerinde kurulum ve nakliye işlemleri oldukça zahmetli olduğundan kısa süreli işler için uygun değildir. Firmalar mutlaka uzun süreli çalışmalarında bu tesisleri kullanmalıdır. Sabit konkasör tesisleri uzun süreli çalışmalarda maksimum verimlilik ve performans ile çalışmaktadır. Mobil konkasör tesisleri ise sabit konkasör tesislerinin aksine kısa süreli çalışmalar için ideal olan konkasör tesisi tipidir. Kurulum ve nakliye olarak oldukça avantajlıdır ve tüm işlemler kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Konkasör tesislerinde alacağınız tesisin sabit mi yoksa mobil mi olacağı da konkasör tesisi fiyatları açısından önemlidir. Hangi tipte konkasör tesisi satın alacağınıza karar verdiğinizde ikinci seçim olarak hangi kapasitede tesis satın alacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Konkasör tesisleri farklı kapasitelerde üretilmektedir.

Konkasör Tesisi Fiyatları

Konkasör tesislerinde 90, 110, 125 ve 140’lık ismiyle ifade edilen ve farklı kapasitelerde çalışan tesisler üretilmektedir. Düşük bütçeye sahip olan ve düşük miktarda üretim gerçekleştirecek olan firmalar bu bağlamda 90’lık tesisleri tercih etmektedir. Bu tesisler saatte ortalama 125 ton ile 180 ton arasında malzeme işleyebilmektedir. Yüksek bütçeli firmalar ise 140’lık konkasör tesislerini satın alarak saatte 450 tondan 600 tona kadar üretim yapmaktadır. Orta bütçeli firmalar ise 110’luk ve 125’lik konkasör tesislerine büyük ilgi göstermektedir. 110’luk tesisler saatte ortalama 250 ile 300 ton arasında, 125’lik konkasörler ise 350 tondan 450 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. Tüm bu tesislere kırıcılarda eklenebilmekte ve üretim kapasitesi artırılmaktadır.  Konkasör tesisi alımında tüm bu farklı tipler ve çeşitlerdeki tesisler belirleyici olmaktadır. Eğer düşük kapasiteli bir tesis satın alırsanız fiyatı da düşük olmaktadır. Firmamız, fiyat ve ödemelerde yardımcı olmakta ve en cazip yollarla satışlarını gerçekleştirmektedir. Firmamızdan, konkasör tesisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Konkasör Tesisi Fiyatları
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir