Blog Details

Konkasör Tesisi

Konkasör Tesisi

Patlatılmış taş ve minerallerin, dere yatakları malzemelerinin ve geri dönüşüne uğrayan malzemelerin kırılma işlemlerinden geçirilerek, inşaat ve yol yapımı gibi alanlarda kullanılmak üzere kullanıma uygun hale getirilmesi konkasör tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Konkasör tesisi imalatı gerçekleştiren firmalar, sektörün ihtiyaçlarına bağlı olarak, malzemelerin tipine, cinsine, niteliklerine ve üretim yapılacak kapasiteye göre tesis üretimleri yapmaktadır. Bu tesislerde beton yapımı için gerekli olan ham madde olan kum ve mıcırda üretilmektedir. Yapı sektörüne büyük hizmet sağlayan bu iş faaliyetlerine her geçen farklı firmalarda dâhil olmaktadır.
Konkasör tesisinde büyük taş parçaları yumruk büyüklüğünde parçalara ayrılarak buradan tekrar kırıcı yardımlarıyla daha küçük ve kullanım için uygun hale getirilir. Tersiyer, primer ve sekonder kırıcılar arasından en uygun olanı seçilerek kırma işlemleri yapılmaktadır. Tesislerin kapasiteleri ise 90, 110, 125 ve 140’lık olarak dört farklı kapasiteye sahiptir. 90’lık konkasör tesisi, 125 tondan 180 tona, 110’luk konkasör tesisi, 250 tondan 300 tona, 125’lık konkasör tesisi 350 tondan 450 tona ve 140’lık konkasör tesisi 450 tondan 600 tona kadar malzeme üretim kapasitesine sahiptir.

Fabo Makina Konkasör Tesisi

Firmalar çalışma alanındaki iş yüküne ve yapmayı düşündükleri üretim miktarına bağlı olarak, çalışmaları için uygun olan tesisin kurulumunu yaptırarak, faaliyetlerine başlamaktadır.
Firmamız, ürettiği tesislerin yanı sıra, özel üretimlerde gerçekleştirmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu konkasör tesisinde, primer kırıcı, konveyör bant, bunker besleyici ve titreşimli elekler bulunmaktadır. Firmalardan gelen talebe göre konkasör tesisine bazı ek takviyelerde yapılmaktadır.

Saatte 180 tondan 600 tona kadar malzeme üretimi yapan konkasör tesislerimiz, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Firmamızın imalatını yaptığı tesisler, farklı alanlarda çalışmalar içinde uygun olarak tasarlanmıştır. Mobil konkasör tesislerimiz, farklı çalışma alanlarına kolaylıkla taşınabilme ve kurulabilme özelliğine sahip olarak üretilmiştir. Bu özelliğiyle, firmalar seyyar olarak faaliyet gösteriyorsa, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.
Sabit ve mobil konkasör tesisi üretimlerini yüksek performans ve dayanıklı olarak üreten firmamız, imalat aşamasında çevre ve insan sağlığına zarar verecek hiçbir malzemeye yer vermemiştir. Müşterilerin beklentilerine uygun tasarımlarla hazırlanan tesislerimiz, beraber çalışılan firmaların maksimum performans alabilmesi adına gerekli tüm teknolojik sistemlerden yararlanılarak hazırlanmıştır. Firmamız sektörde yıllardır var olan ve sektöre büyük hizmetler vermiş bir firmadır. Satış rakamları kıran çalışmaları ve yurtdışına yaptığı ihracatlarıyla büyük bir hızla büyümeye devam eden firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli tesis üretimleriyle tercih sebebi olmuştur.
Firmamız, beraber çalıştığı tüm firmalara tesisleri garanti altında sunmaktadır. Uzun yıllar dayanıklı olarak çalışabilen tesislerimizin, gerekli durumlarda bakım, onarım gibi ihtiyaçlarında firmamız teknik ekibiyle gerekli hizmeti sağlamamaktadır. Acil durumlar karşısında 7 gün 24 saat hazır olan ekibimizle destek vermekteyiz. Firmamızdaki tüm konkasör fiyatları ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilir veya firmamızı arayabilirsiniz.

Konkasör Tesisi
5 (100%) 1 vote

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir