Blog Details

Konkasör İmalatçıları

Konkasör İmalatçıları

İnşaat ve yol yapım çalışmalarında son yıllardaki gelişmeler, sektörün daha da büyümesine ve yepyeni firmaların piyasaya girmesine neden oldu. Sektördeki büyüme dolayısıyla gerekli olan ham madde ihtiyacı da artış gösterdi. Buna bağlı olarak gerekli ham madde üretimini sağlayan konkasör tesislerine olan ilgi de doğru orantılı olarak artış gösterdi. Konkasör tesisleri, inşaat ve yol yapımı için gerekli olan malzemelerin üretimini yapmakta olan tesislerdir. Bu tesisler, farklı boyutlardaki taş ve malzemeleri, küçük parçalara ayırarak ve çeşitli işlemlerden geçirerek hazır hale getirmektedir. Konkasör tesisleri genel olarak taş ocakları yakınlarında bulunur ve üretimlerini burada gerçekleştirir.
Konkasör tesisleri 180 tondan 600 tona kadar üretim gerçekleştirebilme potansiyeline sahiptir. 90, 110, 125 ve 140’lık farklı kapasitelerde üretim sağlayan çeşitleri bulunur. Firmalar iş yüküne ve hedeflediği iş miktarına bağlı olarak bu tesisler arasından seçimini yaparak kurur ve faaliyetlerine başlar. Bu tesislere gerekli durumlarda eklemelerde yapılabilmektedir. Standart bir konkasör tesisinde, primer kırıcılar, konveyör bantlar, titreşimli elekler ve bunker besleyiciler bulunur. Firmamız piyasada ihtiyaç duyulan konkasörlerin üretimlerini kendi bünyesi altında gerçekleştirmektedir. Sektörde bulunan konkasör imalatçıları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Üretimlerini CE (Avrupa Birliği) Standartlarına uygun olarak gerçekleştirmesi ve yüksek dayanıklılığa sahip tesisler üretmesi firmamızın ayrıcalıkları arasındadır. Firmamızın üretmiş olduğu tesisler zorlu hava şartları ve çalışma sahası koşullarından etkilenmemektedir. Yüksek dayanıklılığa sahip olan tesislerimiz, yüksek performans ve verimlilik ile çalışmaktadır.

İzmir Konkasör İmalatçı Firması FABO Makina

Firmamız üretimlerini sabit ve mobil olmak üzere farklı çeşitlerde yapmaktadır. Beraber çalıştığımız tüm firmaların iş yüküne ve özelliklerine bağlı olarak, farklı tasarımlarda tesisler imal etmekteyiz. Piyasada yaygın olarak kullanılan sabit konkasör tesisleri, sabit alanlarda yapılan işler için yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu tesisleri satın firmaların, çalışma yaptıkları alanlarda uzun bir süre bulunmaları gerekmektedir.
Eğer firmalar seyyar bir yapıda, yani sürekli olarak farklı iş alanlarında çalışmalarını gerçekleştiriyorsa, mutlaka mobil konkasör tesisi almalıdır. Bu tesisler, her türlü sahaya kolaylıkla taşınabilmekte ve kurulumu da aynı şekilde çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Nakliyesi için tek bir tır yeterli olmaktadır. Hidrolik sistemi de kurulumunu kolaylaştırmaktadır. Firmamız beraber çalıştığı firmaların işlerinde yüksek verim elde etmesi ve tesislerimizden memnuniyet duyması adına, satış öncesi gerekli tüm öneri ve bilgilendirmelerini yapmaktadır.
Firmamız, müşteri ihtiyaçlarını öncelikle belirlemekte ve buna bağlı olarak en uygun tesisin kurulumu için müşteriye gerekli desteği sağlamaktadır. Firmamızın tüm konkasör tesisleri ve beton santralleri garantili bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Tesislerin uzun vadede duyduğu ihtiyaçlardan olan bakım, onarım ve yedek parça değişimi gibi gereksinimlerinde firmamız teknik ekibiyle destek sağlamaktadır. Firmamızla çalışmanın ayrıcalığını yaşamak ve en ekonomik koşullarda yüksek kalitede çalışmalar gerçekleştiren konkasör tesislerimiz için firmamızı ziyaret edebilir veya arayabilirsiniz.

Konkasör İmalatçıları
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir