Blog Details

Konkasör Fiyatları

Konkasör Fiyatları

Konkasör tesisleri günümüzün en çok ihtiyaç duyulan tesislerinden biri haline gelmiştir. Nedeni ise, yapı sektörü için gerekli olan malzemelerin üretimini sağlamasıdır. Konkasör tesislerinde kırılması en güç taşlar bile ufak parçalar haline getirilebilmektedir. Farklı özelliklere sahip olan birbirinden farklı boyutlardaki taşlar, kırma işleminden geçirilerek ufak parçalar haline getirilir ve kullanıma hazır olur. Konkasör tesisleri genel olarak primer kırıcı, titreşimli elek, konveyör bantlar ve bunker besleyicilerden meydana gelmektedir. Firmaların çalışmalarında duyduğu ihtiyaçlara göre bazı eklemelerde tesise yapılabilmektedir. Tesis içerisinde farklı kırıcı çeşitlerinden yararlanılmaktadır. Her taşın boyutu ve kırılma zorluğu aynı olmadığından dolayı her taş için uygun olan kırıcıya tesis içinde ihtiyaç duyulur.
Çalışmalarda hangi konkasör tesisisin kullanılacağını konusunda çalışma sahası ve üretim miktarı belirleyici olmaktadır. Çalışma sahalarında uzun süreli projeler için sabit konkasör tesisleri kullanılmaktadır. Bu tesisler, uzun vadeli çalışmalarda yüksek performans ile çalışmakta ve yüksek kapasitelerde üretim gerçekleştirmektedir. Çalışma alanına sabitlendiğinden dolayı kısa süreli çalışmalar için ideal değildir. Kısa süreli çalışmalarda mobil konkasör tesisleri tercih edilmektedir. Bu tesisler çalışma sahalarında kolaylıkla yeni iş sahalarına nakil edilebilmekte ve aynı gün içerisinde kurulumu yapılabilmektedir. Bu özelliği ile zaman ve maliyet konusunda tasarruf sağlamaktadır. Konkasör fiyatları konusunda alacağınız tesisin sabit mi yoksa mobil mi olduğu da önemlidir. Hem sabit hem de mobil tesisler farklı kapasitelerde üretilmektedir. Hem düşük miktarda hem de yüksek miktarda üretim gerçekleştiren firmalar için konkasör tesisleri üretici firmalarda imal edilmektedir.

Konkasör Tesisi Fiyatları

Konkasör tesislerine ülkemizde taş kırma ve eleme tesisi de denmektedir. Her türlü taşı kullanıma uygun hale getiren bu tesisler farklı kapasitelerde üretilmektedir. 90, 110, 125 ve 140’lık ismiyle ifade edilen konkasör tesisleri, saatte 180 tondan 600 tona kadar malzeme işleyebilme potansiyeline sahiptir. Konkasör tesislerine çalışmalarda ihtiyaç duyulduğu takdir de bazı eklemelerde yapılabilmekte ve üretim kalitesi artırılabilmektedir. Firmamız konkasör tesisi imalatına büyük bir hassasiyet göstermekte ve sektörün en kaliteli tesislerini imal etmektedir. Konkasör fiyatları olarak da fiyat ve performans açısından en cazip tesisleri piyasaya sunmaktadır.
Firmamız, konkasör tesisi imalat sürecinde Avrupa Birliği Standartları çerçevesinde hareket etmektedir. Üretimi yapılan tüm konkasör tesisleri en zorlu çalışma koşullarında ve hava şartlarında duraksama yaşamadan çalışmaktadır. Firmamızın konkasör tesisi satışları garanti kapsamında yapılmakta ve ihtiyaç anında ekibimiz ile teknik hizmet de verilmektedir. Firmamızdan konkasör fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için arayabilirsiniz.

Konkasör Fiyatları
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir