Blog Details

Konkasör Eleği

Konkasör Eleği

Konkasör tesislerinde üretimin tamamlanabilmesi için tüm tesis araçlarının görevini eksiksiz yerine getirmesi gerekir. Konkasör tesislerinde en önemli işlemlerden birisi de eleme işlemidir. Eleme işlemleri titreşimli elekler ile yapılmaktadır. Konkasör tesislerinde kırma faaliyetlerinden sonra yapılan eleme işlemleri için titreşimli eleklerin kalitesi çok önemlidir. Konkasör eleği olarak da bilinen titreşimli elekler, kırılmış olan malzemeleri eleğinden geçirerek yıkama için hazır hale getirmektedir. Eleklerde, elde edilen malzemeler, boyutlarına göre sıralanmakta ve paketlenmektedir. Titreşimli elekler 2-3-4 katlı olup, isteğe bağlı olarak üretici firmalar tarafından özel elek sistemleri de üretilmektedir.

Konkasör tesislerinde elekler tek şase üzerinde kurulmaktadır.  Konkasör eleği, titreşim mekanizması, gövde, motor ve yaylı süspansiyondan oluşmaktadır. Titreşimli eleklerde istenmeyen bir sorun karşısında, alt yapısı gereği hemen sorunlar çözülebilmektedir. Taşınma ve kurulum imkânı da son derece kolay olan titreşimli elekler, farklı çalışma alanlarına kolayca taşınabilmektedir. Titreşimli elekler, ortalama olarak saatte 350 ile 400 ton arasında malzemeyi eleyebilmektedir. Firmamız, çalıştığı firmaların ihtiyaç durumuna göre farklı kapasitelerde özel üretimlerde yapmaktadır.

Konkasör Elek Teli Ve Konkasör Elek Boyutları

Firmamız, üretimini yapmış olduğu konkasör eleği imalatını yurt içinde ve yurt dışında satmaktadır. Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan firmamız, ülke ekonomisine de destek olmaktadır. Konkasör elek teli olarak firmamız kaliteli tel kullanmaktadır. Bu özelliği ile eleklerin kalitesi son derece yüksek olmaktadır. Eleme sistemlerinin kalitesi ile fark yaratan firmamızın üretimlerine büyük ilgi gösterilmektedir. Firmamız fiyat ve ödeme koşullarında da müşterilerine gerekli kolaylığı sağlamakta ve en ekonomik koşullarda satışlarını yapmaktadır. Firmamızdan elek sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan irtibat kurabilir ya da firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Konkasör Eleği
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir