Konik Kırıcı Nedir ? | Konik Kırıcı Nerelerde Kullanılır ? 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Konik Kırıcı Nedir ? | Konik Kırıcı Nerelerde Kullanılır ?

Konik Kırıcı Nedir ? | Konik Kırıcı Nerelerde Kullanılır ?

Granit, bazalt ve andezit gibi sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için konik kırıcı kullanılmaktadır.  Konik kırıcılar ile kırılan malzemeler taş ocaklarından ve dere yataklarından elde edilmektedir.  Konik kırıcılar çalışma prensibi olarak, sıkıştırma yönteminin yanı sıra kesme ve bükme ile de kırma işlemi yapmaktadır. Malzemeyi sıkıştırarak kırdığından aşınma oranı ve toz oranı düşüktür.  Aşınma ömrü uzun parçalara sahip olan konik kırıcı, bu özelliğiyle uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Konik kırıcıların bakım, onarım ve temizlik gibi işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Konik kırıcıların kırma ayarları PLC ve hidrolik sistemi ile birlikte hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  İstenilen kalitede malzeme üretimi sağlayan konik kırıcı, otomatik yağlama sistemine sahiptir. Basit ve hızlı bir şekilde mantoların yenilendiği konik kırıcılar, en zor uygulamalarda bile yüksek performansını sürdürmektedir. Firmamız, tüm tesis ve iş makinelerinde olduğu gibi konik kırıcı imalatına da büyük bir önem göstermektedir.

Konik kırıcı imalatı firmamızca Avrupa Birliği Standartlarına göre gerçekleştirilmektedir. Konik kırıcı üretiminde çevreye ve insan sağlığına zarar verici hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Sektörün en güçlü ve yüksek performanslı konik kırıcılarını üreten firmamız, fahiş fiyatlar talep etmemektedir. En uygun fiyat ve ödeme koşulları altında konik kırıcı satışı yapan firmamızdan, konik kırıcı fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilir ya da yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Konik Kırıcı Nedir ? | Konik Kırıcı Nerelerde Kullanılır ?
5 (100%) 1 vote

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir