Blog Details

Kırma Eleme Tesisi İmalatı

Kırma Eleme Tesisi İmalatı

Kırma ve eleme tesisleri, konkasör olarak da bilinen taş ve mineral kayaçları, dere malzemeleri, geri dönüşüm malzemeleri birçok maden taşların kırılarak, kullanım için gerekli olan boyutlara getirilmesini sağlayan tesislerdir. Kırma ve eleme tesislerinin gerçekleştirdiği işlemler sonucu oluşturduğu ürünler, inşaat ve madencilik alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kırılma işlemlerine tabii tutulacak olan taş ve malzemeler farklı boyutlarda olduğundan hepsinin kırım işlemi tek tip kırıcı ile gerçekleşmemektedir. Birçok farklı kırıcı türleri üreten firmamız, müşterilerin çalışma ihtiyaçlarına en uygun kırıcıları vererek işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Firmamız tüm kırıcıları, kendisi üretmek ve hizmete sunmaktadır.

Kırma ve eleme tesislerinin üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünler, birçok sektörde kullanılmaktadır. Betonun ham maddesi kum ve agrega da kırma ve eleme tesislerinde yapılan çalışmalar neticesinde üretilmektedir. Yol yapımından, tüm beton yapılara kadar çok önemli işlerde kullanılmak üzere çalışmalar göstermektedir. Kırma ve eleme tesislerinde gerekli olan kırma, yıkama, eleme ve depolama işlemleri tek bir tesisin çatısı altında yapılabilmektedir. Ayrı tesislere ihtiyaç duyulmaksızın, tek bir tesis altında çalışmalar yapılmasına imkân sunan firmamız, müşterilerine ayrıcalıklı üretim hizmeti sağlamaktadır. Firmamız tüm kırma eleme tesisi imalatını kendisi yapmaktadır. İşinde deneyimli mühendislerimiz ve imalat ekibimiz, dayanıklı ve kaliteli üretim sağlayan tesisleri imal etmektedir. Mühendislerimiz öncelikle tesislerin çizimini yapmaktadır. Üretim ekibi çizimlerden yola çıkarak tesisi inşa edip, çeşitli testlerden geçirerek tesisleri hazır hale getirmektedir.

Firmamızın imalatını gerçekleştirdiği tüm tesis ve santraller yüksek dayanıklılığa sahip olacak şekilde üretilmiştir. Her türlü iklim şartlarına ve zorlu çalışma koşullarına direnç gösterecek şekilde dayanıklı bir biçimde hizmete sunulmuştur. Bu özelliğiyle firmaları iş faaliyetleri sırasında yarı yolda bırakmaz ve yüksek verimlilik ve kapasite ile çalışma sağlamaktadır. Beraber çalıştığımız firmaların, tesis ve santrallerimizden duyduğu memnuniyeti bildirmeleri neticesinde, firmamız sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Firmamızın sunmuş olduğu tüm santral ve tesisler garanti kapsamında olup, müşterilere güvence sağlanarak teslim edilmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı satışlarımızla firmamız ülkemizde olduğu kadar yurtdışında da büyük ilgi görmekte ve yüksek miktarda ihracat yapmaktadır. Kalite, dayanıklılık, yüksek performans ve verimli çalışma arayan tüm müşteri firmaların tercihi firmamız olmuştur.

Üretimlerimiz, CE standartlarına uygun olup, çevre ve insan sağlığına zarar verici hiçbir maddeye yer verilmeksizin yapılmaktadır. Sektörde yaşanan en büyük sıkıntılar, tesislerde gelen arızalar ve sorunlar karşısında muhatap bulunmama konusunda yaşanmaktadır. Bu sebepten ötürü işler durmakta, zaman ve iş kaybı neticesinde maddi kayıplar yaşanmaktadır. Firmamız sektördeki sorunları yakın takip etmiş ve müşterilerinin sıkıntılarında daima yanında olmuştur. Teknik ekibini daima hazır tutan firmamız, müşterilerin yaşadıkları problemlerinde bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi tüm hizmetleri sağlamaktadır. Firmamızla tanışmak ve üretimlerimizi görmek için firmamızı ziyaret etmekten çekinmeyiniz.

Kırma Eleme Tesisi İmalatı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir