İzmir Konkasör Tesisi İmalatı Fabo Makina İle Sizlerle 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

İzmir Konkasör

İzmir Konkasör

Ülkemizde son yıllarda özellikle inşaat sektöründe ve yol yapım çalışmalarında büyük bir hareketlilik yaşanmaktadır. Bu tür sektör ve çalışmalar için konkasör tesislerinde üretimi yapılan malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Konkasör tesisleri, her türlü özellikteki ve büyüklükteki taş ve kaya parçalarını kırma işleminden geçirerek ufak parçalar haline getiren tesislerdir. Konkasör tesisleri, ufak parçaları kum haline de getirebilmektedir. Her boyutta taş ve kaya parçası üretimi yapan konkasör tesislerine bu tür sektörlerde büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Konkasör tesislerindeki çalışmalar geçmiş yıllarda ayrı olarak yapılırken artık tek bir tesis altında tüm çalışmalar yapılabilmektedir. Tek tesis altında kırma, yıkama, eleme ve depolama işlemleri yapılabilmekte ve maliyetlerde de tasarruf elde edilmektedir.

Konkasör İmalatçıları İzmir

Konkasör tesisi kurarak her geçen gün yeni firmalar faaliyetlerine başlamaktadır. Firmaların çalışmalarına başlamak için tek ihtiyacı olan doğru bir konkasör tesisi satın almaktadır. Çalışma sahasına ve üretim miktarına uygun olarak alınan konkasör tesisleri ile oldukça etkili çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Konkasör tesislerinin üreticiliğini ise ülkemizde firmamız yapmaktadır. İzmir konkasör tesisi imalatçısı olan firmamız, sektörün ihtiyaç duyduğu tüm konkasör tesislerini ve iş makinelerini imal etmektedir. Konkasör tesisleri bilindiği gibi tek tip olmayıp farklı özelliklerde üretilmektedir. Konkasör tesisleri alımında en önemli bilgi, sabit mi yoksa mobil konkasör tesisi mi alınacağıdır. Sabit konkasör tesisleri, belirli bir sabit alana kurulan ve alt yapı çalıştırması gerektiren bir tesistir. Bu tesis uzun süreli çalışmalarda tercih edilmekte ve bu süreç içerisinde başarılı bir performans göstermektedir. Ancak her çalışma alanında uzun süreli bir çalışma olmayabiliyor. Bu tür çalışmalar için ise mobil konkasör tesisleri kullanılmaktadır. Bu konkasör tesisleri, sabit konkasörlerin aksine kolaylıkla kurulabilmekte ve taşınabilmektedir. Bu özelliği ile seyyar ismini de almaktadır. Firmamız hem sabit hem de seyyar konkasör tesislerinin üretimini farklı kapasitelerde yapmaktadır.

Firmamızda, saatte 180 tondan 600 tona kadar malzeme üretimi gerçekleştiren konkasör tesisleri üretilmektedir. Bu konkasör tesisleri, 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık konkasör tesisi gibi isimlerle ifade edilmektedir. Konkasör tesislerinde gerekli olan kırıcı çeşitleri ve diğer tesis elemanlarının imalatı da firmamızca yapılmaktadır. İzmir konkasör üreticisi olarak dikkat çeken firmamız, ülkemizin en önemli imalatçı firmasıdır. Firmamızın tüm tesis üretimleri yüksek kalite standartlarında yapılmakta ve uzun yıllar boyunca çalışmalarda kullanılmaktadır. İzmir’de faaliyet gösteren firmamızdan, konkasör tesisi satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

İzmir Konkasör
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir