Blog Details

Fabo Makina | Satılık Konkasör

Fabo Makina | Satılık Konkasör

Yapı malzemelerinin kırılıp ufak parçalar hale getirilerek kullanım için uygun hale getirilme işlemleri konkasör tesislerinde gerçekleştirilir. Genel olarak taş ocaklarında kullanılmaktadır. Konkasör tesisleri, kırma ve eleme tesisleri olarak da bilinir. Tesislerde öncelikle taş ocaklarından veya çevreden elde edilen malzemeler, kırma işlemlerinden geçirilerek küçük parçalara ayrılır. Küçük parçalarda tekrar kırıcı çeşitleriyle birlikte tekrar işlemden geçip, istenilen boyutlara getirilir. Elde edilen malzemeler eleklerden geçirilerek ayıklanır ve yıkanarak hazır hale getirilir. Sektörde faaliyet gösteren her firmanın iş yükü ve çalışma kapasitesi aynı olmadığından üretici firmalar farklı özelliklerde ve kapasitelerde konkasör imalatı yapmaktadır.
Firmamız, sektöre tesis ve santral üretimi yaparak hizmet sağlayan, piyasada bilinen tesis imalatçıları arasındadır. 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık konkasör tesisi imalatı yapmaktadır. Tesislerde kırılan taşlar, tekrar primer kırıcılar tarafından kırılarak işlem için hazır hale getirilir. 90’lık tesisler klasik olarak üretilen tesislerdir. Bu tesisler 125 tondan 180 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. 110 ve 125’lik konkasör ise orta kapasitede çalışma sağlayan tesislerdir. 110’luk tesisler, 250 ile 300 ton arasında 125’lik konkasörler ise 350 ile 400 ton arasında işlem gerçekleştirebilmektedir. En yüksek kapasitede üretim sağlayan tesis ise 140’lık tesislerdir. Bu tesisler saatte ortalama olarak 450 tondan 600 tona kadar ulaşabilen malzeme üretimi gerçekleştirebilmektedir.
Satışa sunulan konkasör tesislerinde primer kırıcı, konveyör bantlar, titreşim elek ve bunler besleyiciler yer almaktadır. İş faaliyetinin durumuna göre bazı eklemelerde bu tesislere yapılabilmektedir. Konkasör tesisleri, firmaların iş faaliyetlerine uygun olarak üretilmektedir. Sabit bir alanda çalışan firmalar için sabit konkasörler üretilir.
Bu konkasörler sabit alanlarda uzun süreli olarak yüksek kapasitede malzeme üretimi sağlamaktadır. Ancak sektörde bazı firmalar sabit bir alanda durmaksızın, sürekli olarak seyyar faaliyet göstermektedir. Farklı alanlara yönelen ve kısa süreli işlemler gerçekleştiren firmalar için mobil konkasör üretimlerimiz mevcuttur. Mobil konkasör tesisi, kısa süreli işler için kolay taşınma ve kurulum olanağına sahiptir. Bu özelliğiyle tek bir tır ile taşınabilir basit bir kurulumun ardından işlerin başlamasını sağlar.

Stoktan Teslim Satılık Konkasör Tesisleri

Müşteri beklentileri dikkate alınarak üretimi yapılan tesislerimiz, garantili bir biçimde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Üretimini yaptığımız tesislerin montaj aşamalarında da yardımcı olmaktayız. Avrupa Birliği standartlarına bağlı olarak üretimini yaptığımız tüm tesislerimizi yurtdışına da ihraç etmekteyiz. Sektörde yıllardır verdiği hizmetle, en çok tercih edilen işletme olmayı başaran firmamız, yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Acil durumlar karşısında da müşterilerinin yanında olan ve işlerinin aksamasının önüne geçen firmamız, teknik destek ekibiyle bakım, onarım ve parça değişimi gibi acil durumlarda hizmet sağlamaktadır. Beraber çalıştığı firmalara gösterdiği önem ve özenle, sektörde lider firma olmayı başarmıştır. Firmamızın yüksek kalite standartlarında ürettiği ve satışa sunduğu satılık konkasörler için firmamızı ziyaret etmeden ve fiyat teklifi almadan tesis almamanızı ve firmamızla çalışmanın ayrıcalığını yaşamanızı tavsiye ederiz.

Fabo Makina | Satılık Konkasör
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir