Konkasör Elekleri Konusunda Garantili Hizmet Servisi 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Fabo Makina | Konkasör Elekleri

Taş kırma ve eleme tesisleri bir diğer adıyla konkasör tesisler, farklı boyutlardaki taşları küçük parçalara ayrılması için gerekli olan kırma işlemlerini sağlayarak birçok alanda kullanılmak üzere hazır hale getiren tesislerdir. Bu tesislerden elde edilen malzemeler yol yapımından, inşaat yapımına kadar birçok yerde kullanılmaktadır. Günümüzde inşaat çalışmalarının hız kazanması ve sektöründe malzemeye ihtiyaç duyması sebebiyle, konkasör tesisleri kurarak faaliyetlerine başlayan birçok yeni firmalar olmaya başladı. Firmamızda sektöre yeni giren ve mevcut firmalara gerekli tesis ve santrallerin üretimlerini yaparak hizmetine sunmaktadır.
Konkasör tesisleri kurarak, faaliyetlerine başlayacak firmaların çalışma yapacakları alanları iyi tanımaları ve ne kadar süre çalışmalar yapacağını önceden saptamaları son derece önemlidir. Firmaların çalışma alanlarını iyi tanımaları, kullanacakları tesisleri ve iş makineleri almadan önce önemlilik arz eden bir durumdur. Belirli bir alanda uzun bir süre çalışma yapacak firmalar, sabit konkasör tesisleriyle çalışmalarını yürütmektedir. Bu tesisler uzun süreçlerde başarılı ve etkin bir performans sağlamaktadır. Bazı firmalar ise belirli alanlarda işlerini tamamladıktan sonra yeni iş sahalarına ihtiyaç duyar ve seyyar olarak birçok yere tesis inşa ederek çalışmalarını yapar. Bu tür faaliyet gösteren firmaların sabit konkasörler tercih etmemeleri gerekmektedir. Bu tür firmalar, kurulumu ve taşınması kolay olan mobil konkasörleri tercih etmelidir. Mobil konkasör tesisleri tek bir tır ile taşınabilme rahatlığında olan ve basit bir şekilde kurulabilen tesislerdir. Firmaların çalışma alanlarının darlığına bağlı olarak farklı konkasör çeşitleri de bulunmaktadır.
Firmamızın üretimlerini gerçekleştirdiği konkasör tesisleri 90, 110, 125 ve 140’lık olarak isimlendiren ve farklı kapasitelere sahip olan yüksek performans gösterebilen tesislerdir. Bu tesisler 180 tondan 600 tona kadar malzeme üretimi gerçekleştirebilen tesislerdir. En yüksek kapasitede üretim yapmak isteyen firmalar 140 lık konkasörleri tercih edebilir. Firmamızca imalatı yapılan konkasörlerimizin içerisinde işlemler için gerekli ekipmanlar bulunmaktadır. Primer kırıcılar, kırım işlemleri için gerekli olan bir tesis elemanıdır. Konveyör bantlar ve bunker besleyicilerde tesis içerisinde bulunur. Konkasör elekleri, kırımı yapılan malzemelerin, yabancı maddelerden arındırılması için önemli araçlardan bir tanesidir. Sektörde genel olarak titreşimli elek ismiyle nitelendirilir. Konkasör tesislerine ihtiyaç durumuna göre farklı ekleme ve takviyelerde yapılabilmektedir.
Firmamız, konkasör tesisler, beton santralleri ve sektörde ihtiyaç duyulan iş makineleri üretimlerini CE standartlarına bağlı olarak üretmektedir. Konkasör tesisleri imalatını bizzat kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, yurt dışına da satışlar gerçekleştirmektedir. Yüksek sayıda ihracat yapan firmamız, yurtiçi ve yurtdışında müşterilerde büyük memnuniyet uyandıran çalışmalarıyla takdir toplamaktadır.  Firmamız tüm tesislerini çeşitli kontrollerin ardından sorunsuz olarak hizmete sunmakta ve satış sonrası da garanti sunmaktadır. Gerekli ve acil durumlarda firmamız teknik ekibiyle hizmet sağlamaktadır. Firmamızdaki konkasör tesisleri fiyatları ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret ederek bilgi alımı yapabilirsiniz.

Konkasör Elekleri fiyatları için bizlerle iletişime geçiniz .

Fabo Makina | Konkasör Elekleri
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir