Dik Milli Kırıcı | Satılık Ve Uygun Fiyatlar İle Dik Milli Kırıcılar 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Dik Milli Kırıcı

Dik Milli Kırıcı

Kırma ve eleme tesislerinde, kırımı yapılacak malzemeler için birçok farklı kırıcılara ihtiyaç duyulur. Kırılmak istenen taşların küçültülme oranına, cinsine ve özelliklerine göre, sektördeki kırıcı çeşitlerinden satın alınarak faaliyetlerde kullanılır. Kırma ve eleme tesislerinde yaygın olarak kullanılan kırıcılardan biri de dik milli kırıcılardır. Dik milli kırıcılar kırılma işlemine tabii tutulacak olan malzemelere ivme kandırarak kırma işlemini gerçekleştirir. Granit, kalker, bazalt gibi kırılması güç taşları kolaylıkla kırabilmektedir. Taşların kum ve mıcır hale getirilmesi işlemlerinde de yüksek performans göstermektedir.  Kırıcının çalışma işlemi, çarpmaya, kırmaya ve parçalamaya dayalı olarak gerçekleşir. Dik milli kırıcılar, zorlu şartlar altında çalışmalar gerçekleştirmesine rağmen etkin ve verimli bir performans ortaya koymaktadır. Sektördeki şantiye zorlukları bilindiğinden, kırıcılar, yüksek dayanıklılığa sahip olacak şekilde üretilmiştir.
Firmalar, kırıcı satın alırken gürültü konusunda endişe yaşamaktadır. Kırıcıların çevrede uyandıracağı gürültü kirliliği karşısında gelecek şikâyetleri ve rahatsızlıkları bilen firmamız, üretimlerini bu faktörleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Firmamız dik milli kırıcı imalatlarını,  gürültü kirliliğine karşı özel sistemler kullanarak gerçekleştirmektedir. Rahatsızlık oluşturmayan kırıcı üretimlerimiz, sadece şantiye sahalarında değil, şehir içi çalışmalarda da kullanılmakta ve sorun teşkil etmemektedir. Özellikle gürültülü kırıcı kullanan firmalar, mutlaka firmamızı ziyaret ederek gürültüye karşı özenle hazırlanmış özel üretimlerimizi görebilir ve bu özel kırıcılarla tanışabilirler.

Dik Milli Kırıcı İmalatı

Dik milli kırıcılar, farklı kapasitelerde kırma işlemi gerçekleştiren çeşitlerde üretilmektedir. Firmaların üretim kapasitelerine bağlı olarak yüksek satın aldıkları kırıcılar, yüksek performansla çalışmaktadır.
Dik milli kırıcılar, VSI-700, VSI-800 ve VSI-900 gibi farklı özel üretimlerde piyasaya sunulmaktadır. Firmamızın imalatını gerçekleştirdiği VSI-700 modeli, dik milli kırıcı çeşitleri arasında en az malzeme işleyebilen kırıcıdır. Bu kırıcılar, saatte ortalama olarak 90 ton civarında üretim yapabilen, düşük ve orta ölçekli işletmeler tarafından sıkça tercih edilen kırıcılardandır. Kırıcılar, orta büyüklüğe sahip sert malzemeleri kırarak 0,5 mm malzeme üretimi gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Dik milli kırıcılar, stator çeperinde bulunan taşların duvarlara ve örslere çarptırılarak kırılması sistemiyle çalışmaktadır. Sıkça tercih edilen bir diğer kırıcı ise VSI-800 dik milli kırıcıdır. Bu kırıcılar saatte ortalama 250 tona kadar malzeme kırabilmektedir. En yüksek kapasitede çalışan VSI-900 modeli ise saatte 450 tona kadar malzeme kırma işlemi gerçekleştirmektedir.
Firmamız, müşterilerden gelen talep üzerine, özel üretimlerde yapmaktadır. Beraber çalıştığı firmaların, işlerinde kullanmak üzere ihtiyaç duyduğu en doğru tesis ve iş makinelerinin temin edilmesinde önemli rol oynayan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Tüm üretimlerimiz AB standartlarında üretilmekte ve garantili olarak satışa sunulmaktadır. Ödeme kolaylığı ve uygun fiyatlarıyla sektördeki en kaliteli ve dayanıklı üretimleri gerçekleştiren firmamız, bu özellikleriyle sektörün en çok tercih edilen üretici firması olmayı başarmıştır. Firmamızdan satışa sunulan tüm dik milli kırıcı fiyatları ve özellikleri için firmamızı arayınız.

Dik Milli Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir