Çeneli Kırıcı Çeşitleri İle Garantili Hizmetlerimiz Devam Ediyor 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Çeneli Kırıcı

Çeneli Kırıcı

Taş kırma ve eleme tesislerinde, yapılacak işlemler arasında en önemli aşamalardan birisi kuşkusuz kırma aşamasıdır. Başarılı bir şekilde istenen boyutlarda kırılması gerçekleşmeyen malzemeler, istenilen ürünün ortaya çıkarılmasına engel olur. Kırma işlemleri için, firmamız birçok özellikte ve farklı nitelikte çeşitli kırıcılar üretmektedir. Taşların küçüklük ve büyüklüğüne ve kırılma zorluğuna bağlı olarak, kırıcılar istenilen malzemenin ortaya çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. Kırma faaliyetlerinde kullanılan kırıcılar arasında çok tercih edilenlerden birisi çeneli kırıcılardır. Bu kırıcılar özellikle madencilik alanında sıklıkla tercih edilir.
Çeneli kırıcı, dere malzemeleri, granit ve bazalt gibi kırılması zor taşları kırmak için kullanılır. Saatte ortalama olarak 150 ile 900 ton arasında taş kırma kapasitene sahiptir. Çeneli kırıcının en önemli özelliği çene ayarlarının yapılabilme durumudur. Çene ayarlarının yapılabilmesiyle, farklı boyutlardaki taşlar, istenilen boyutunun elde edilebilmesi için ayarlanarak elde edilebilmektedir. Çeneli kırıcılar ile istenilen boyutlardaki malzeme üretimleri rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Çeneli kırıcılar, çelik dökümler kullanıldığından dolayı aşınmalara karşı da dayanıklıdır. Firmamızın üretmiş olduğu tüm tesisler, santraller ve iş makinelerindeki dayanıklılık durumu daima yüksek seviyelerdedir. Uzun yıllar boyunca tüm üretimlerimiz, başarılı bir performansla çalışma sağlamaktadır.
Çeneli kırıcı, farklı özelliklerde de kullanılabilmektedir. Birincil kırıcı olarak kullanıldığı gibi sekonder kırıcı olarak da kullanılabilmektedir. Bu özellikleriyle taş kırma ve eleme tesislerinde, özellikle kırma faaliyetlerinde çok önemli bir göreve sahiptir. Çeneli kırıcılar, tüm sertlikteki kaya parçalarını çok kolay bir şekilde kırmaktadır.  İşlemlerin eleme bölümüne aktarılabilmesi için, kırma faaliyetlerini rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Firmamız, kırma işlemleri için gerekli diğer kırıcı üretimlerini de yapmaktadır. Sıkıştırma yöntemiyle, darbeyle kırılmaların yapıldığı tüm işlemler için uygun iş makineleri üretilmektedir.

Garantili Çeneli Kırıcı Çeşitleri

Firmamız tesis ve santrallerinde olduğu gibi kırıcıları da CE standartlarına uygun olarak üretmektedir. Kırıcılar, zorlu çalışma sahalarında ve zorlu çalışma koşullarında kırma faaliyetleri gerçekleştirdiğinden dolayı sağlamlığı ve dayanıklılığı çok önemlidir. Dayanıksız kırıcılar, kısa bir zaman diliminde arıza ve sorunlar yaşatarak işlerin aksamasının önüne geçer. Kırma eleme yıkama tesisi kuran firmaların, faaliyetlerinde kullanmak üzere alacağı kırıcılara ayrıca önem ve özen göstermesi çok önemlidir. Firmamız, teknolojik yeniliklere uygun, yüksek dayanıklılık ve verimlilik ile çalışan kırıcılar üretmektedir.
Firmamızın piyasaya sürdüğü tüm çeneli kırıcılar, firmamızca garanti kapsamındandır. Firmamızın üretimlerinde çevreye ve sağlığa zarar verebilme olasılığı olan hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Tecrübeli mühendislerimiz ve uzman üretim ekibimizle gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizden, daima maksimum elde edebilirsiniz. Firmamız gerekli durumlarda, onarım ve bakım hizmeti de sağlamaktadır. Firmamızın üretmiş olduğu tüm tesis, santral ve kırıcı çeşitleri için firmamızı ziyaret ederek, ihtiyacınız olan tüm iş makinelerini satın alabilirsiniz.

Çeneli Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir